День 1С:Кар'єри – головний захід "1С" для студентів і випускників технічних та економічних спеціальностей


День 1С:Кар'єри –  головний захід "1С" для студентів і випускників технічних та економічних спеціальностей

День 1С:Кар'єри – головний захід "1С" для студентів і випускників технічних та економічних спеціальностей

Мета Дня 1С:Кар'єри – ознайомити студентів і випускників з сучасними вітчизняними технологіями для автоматизації управління та обліку, показати професійні та кар'єрні перспективи роботи на українському ринку автоматизації бізнесу та зробити молодим людям конкретні пропозиції: з працевлаштування (в тому числі з гнучким графіком роботи), додаткового професійного навчання, стажування, проходження переддипломної та виробничої практики.

Робота в області автоматизації управління та обліку дозволяє молодим людям спеціалізуватися як у галузі розробки, програмування та супроводу інформаційних систем, так і в області управлінського і бухгалтерського консалтингу, викладацької діяльності, менеджменту, маркетингу.

Важливою стороною заходу є можливість оповістити студентів і випускників про перспективність системи "1С:Підприємство 8" – сучасного високотехнологічного засобу розробки корпоративних систем, що ефективно задовольняє зростаючі потреби вітчизняних підприємств і організацій. У рамках Дня 1С:Кар'єри заплановано проведення майстер-класу з розробки прикладних програм на версії платформи – "1С:Підприємство 8.2" та майстер-класу по використанню універсальних бізнес-схем в типових конфігураціях «1С:Підприємство 8» для України.

У рамках Дня 1С:Кар'єри буде організовано пільгове тестування по всьому спектру рішень "1С:Підприємство 8". У разі успішної здачі тесту студенти зможуть отримати офіційний сертифікат "1С:Професіонал", який високо цінується роботодавцями.
У Дні 1С:Кар'єри беруть участь провідні партнери фірми "1С". Більшість з них вже мають позитивний досвід прийому на роботу старшокурсників та випускників і готові запропонувати спеціальні "студентські" програми – по початковому навчанню, по залученню до роботи над проектами та інше.

Реєстрація студентів проводиться до 08 листопада за адресою seminar_uz@1c.ua , тел. (044) 422 55 53

Програма Дня 1С: Кар'єри в Києві 14 листопада 2013 року:


13:30-14:00 Реєстрація учасників
14:00-18:00

  1. Пленарна частина:
    • Є така професія – Батьківщину автоматизувати.
    • Презентаційні виступи партнерів «1С».
  2. Майстер-клас по швидкій розробці прикладних рішень на платформі «1С:Підприємство 8.3».
  3. Майстер-клас з використання універсальних бізнес-схем в типових конфігураціях «1С:Підприємство 8» для України – від первинного документу до звіту.
  4. Наслідки використання неліцензійного ПЗ фірми «1С».

Спілкування з керівниками та спеціалістами фірм-партнерів «1С».
15:00-18:00Пільгова сертифікація «1С:Професіонал» для студентів за програмами «1С:Підприємство 8»


Повернення до списку