Події IT-universe


RSS

VI Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція "Нові інформаційні технології управління бізнесом" VI Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція "Нові інформаційні технології управління бізнесом"
15 березня 2023 року, 10.00-15.00.

Конференція дає можливість представникам освітніх закладів ознайомитися з новими інформаційними технологіями, обмінятися практичним досвідом їх викладання та застосування в підготовці фахівців, розширити шляхи співпраці з членами Спілки Автоматизаторів Бізнесу для реалізації спільних освітніх та дослідницьких проектів.

На сьогодні близько 300 закладів освіти різних рівнів акредитації з усієї України проводять навчання студентів з використанням систем автоматизації бізнесу. Програмні продукти та технології систем автоматизації бізнесу широко використовуються в навчальній, науковій, адміністративній діяльності, для автоматизації управління та обліку навчальних закладів всіх рівнів. Багато закладів освіти мають великий досвід їх ефективного використання.

Старт Міжнародної студентської ІТ-олімпіади "IT-Universe-2023" Старт Міжнародної студентської ІТ-олімпіади "IT-Universe-2023"

Офіційний старт тринадцятого сезону Міжнародної студентської ІТ-олімпіади IT-Universe - "IT-Universe-2023" відбудеться 15 березня 2023 року.
Реєстрація ЗВО відкриється вже 1 березня.  Реєстрація студентів розпочнеться 15 березня. Конкурсна програма ще формується, але традиційні 11 конкурсів вже готуються до анонсу.  

Чекаємо Вас! 

ВИВЧАЙ ENTITY FRAMEWORK CORE БЕЗКОШТОВНО ВИВЧАЙ ENTITY FRAMEWORK CORE БЕЗКОШТОВНО

З 5 по 12 січня 2023 року на ITVDN ви можете пройти навчання за курсом “Entity Framework Core Базовий” безкоштовно!

Курс складається з 10 відео уроків загальною тривалістю 9 годин 35 хвилин. Доступ до курсу відкривається на 10 днів. Ви зможете пройти тестування після навчання та отримати Сертифікат!

"Розбір польотів" за Конкурсом «Управління ІТ-проектами» "Розбір польотів" за Конкурсом «Управління ІТ-проектами»

22 червня 2022р., 12.30-13.30  відбудеться "розбір польотів" за конкурсами  «Використання автоматизованих систем обліку» та «Управління  підприємством в ERP-системі».
Підключитись до конференції Zoom (Ідентифікатор конференції: 845 4798 5286 Пароль: 871302).

Організатор конкурсу - Університет «КРОК».

Співорганізатори конкурсу - Співтовариство ІТ-директорів України, Консалтингова компанія "Супремум".

"Розбір польотів" за конкурсами «Використання автоматизованих систем обліку» та «Управління підприємством в ERP-системі» "Розбір польотів" за конкурсами «Використання автоматизованих систем обліку» та «Управління підприємством в ERP-системі»

22 червня 2022р., 10.00-10.50  відбудеться "розбір польотів" за конкурсами «Використання автоматизованих систем обліку» та «Управління підприємством в ERP-системі».
Підключитись до конференції Zoom (Ідентифікатор конференції: 817 9415 5210 Пароль: ITUniverse).

Організатор конкурсів - Спілка Автоматизаторів Бізнесу, Партнер конкурсу - Компанія Проком.

Онлайн-семінар "Identity Governance and Administration" Онлайн-семінар "Identity Governance and Administration"
27 червня, 15.00-17.00. Запрошуємо запрошуємо прийняти участь у онлайн-семінарі професіонала у сфері Identity Governance and Administration Vladislav Shapiro.
Семінар буде корисний не лише професіоналам, але викладачам, та студентам ІТ-спеціальностей, оскільки це достатньо молода й перспективна сфера, яка поєднує в собі питання IT та безпеки (і не тільки).
Семінар буде англійською мовою - тому буде особливо цікавий тим, хто тренується спілкуватися англійською на професійну тематику (при цьому ведучий чудово володіє українською/російською, оскільки Влад народився та виріс у Києві).
Участь - безкоштовна.

Церемонія оголошення результатів Фіналу IT-Universe-2022 - дванадцятого сезону. 22 червня, 11.00 Церемонія оголошення результатів Фіналу IT-Universe-2022 - дванадцятого сезону. 22 червня, 11.00

  22 червня 2022р., 11.00-12.30  Відбудеться Церемонія оголошення результатів Фіналу IT-Universe-2022 - дванадцятого сезону Міжнародної студентської олімпіади в сфері інформаційних технологій «IT-Universe».
Ви можете Підключитись до конференції Zoom Ідентифікатор конференції: 822 0075 6935 Пароль: ITUniverse

Фінал Конкурсу «Кращий інноваційний диплом (проект)» Фінал Конкурсу «Кращий інноваційний диплом (проект)»

  11 червня 2022р., 10.00-13.30  Відбудеться Фінал Конкурсу «Кращий інноваційний диплом (проект)»

Фінал конкурсу проводиться дистанційно в форматі інтернет-відеозв'язку. Місце проведення змагань - за вибором студента. Головна вимога - наявність можливості підключення до відеоконференції за допомогою ZOOM в режимі передачі аудіо та відео.

Організатор конкурсу - Співтовариство ІТ-директорів України, Співорганізатор - Консалтингова компанія "Супремум".

Фінал - Інноваційні конкурси Фінал - Інноваційні конкурси

  9 червня 2022р., 09.30-17.00  Відбудеться Фінал за інноваційними конкурсами:

  • Конкурс «Роботи з нами, роботи навколо нас»
  • Конкурс передових ідей та технологій «Інтернет речей»
  • Конкурс «Вирішення практичних задач із застосуванням штучного інтелекту»
  • Конкурс «Кращий диплом з кібербезпеки»

Фінал конкурсів проводиться дистанційно в форматі інтернет-відеозв'язку. Місце проведення змагань - за вибором студента. Головна вимога - наявність можливості підключення до відеоконференції за допомогою ZOOM в режимі передачі аудіо та відео.

Організатор конкурсу - Співтовариство ІТ-директорів України, Співорганізатор - Консалтингова компанія "Супремум".

Фінал конкурсу «Адміністрування Linux» відбудеться з 18 по 20 червня Фінал конкурсу «Адміністрування Linux» відбудеться з 18 по 20 червня

  18-20 червня 2022р. відбудеться Фінал "Адміністрування Linux". Конкурс проводиться дистанційно шляхом розв'язку практичних задач з використанням віддаленого доступу. Дані для віддаленого доступу до віртуального середовища та консультації будуть надаватись 18 червня.

Місце проведення змагань - за вибором студента.

Організатори та Партнери:

Співтовариство ІТ-директорів України, Вінницький Національний Технічний Університет, Консалтингова компанія "Супремум", EPAM University Program, Громадська Організація “Радіоланс Україна”, AWS Academy.