Записи

Блоги

Добрый день. Прошу помочь в переименовании на сайте названия университета. С Уважением Федорченко Е.Н.

Добрый день.
Прошу помочь в переименовании на сайте названия университета.

С Уважением Федорченко Е.Н.

Доброго дня! У зв'язку з оприлюдненим рейтингом ВНЗ за результатами участі в IT-Universe-2019 виникло питання: на якій підставі бали за перемогу у конкурсі "Розробка мобільних застосунків" були нараховані Донбаській державній машинобудівній акад

Доброго дня!
У зв'язку з оприлюдненим рейтингом ВНЗ за результатами участі в IT-Universe-2019 виникло питання: на якій підставі бали за перемогу у конкурсі "Розробка мобільних застосунків" були нараховані Донбаській державній машинобудівній академії? В той час як Запорізький національний університет в рейтингу взагалі відсутній?
Крім цього є побажання, яке стосується нагородження переможців. Оскільки в конкурсі "Розробка мобільних застосунків" офіційно дозволяється командна участь (1-2 студенти), то у випадку, коли нагороджується команда з 2-х студентів, пропонується вручати дипломи переможців у 2-х екземплярах, як це відбувається, наприклад, при проведенні олімпіади з програмування ACM ICPC.
І ще пропозиція: забезпечити технічну можливість мати від ВНЗ більше ніж одного відповідального, оскільки, в дійсності, студенти-учасники олімпіади можуть навчатись абсолютно в різних структурних підрозділах, і займатись залученням студентів і їх підготовкою можуть абсолютно різні люди, причому незалежно один від одного. В цьому контексті не зовсім логічно виглядає нагородження сертифікатами тих людей, які є офіційно відповідальними від ВНЗ, але які не мали ніякого відношення до підготовки тих студентів, які зайняли призові місця, тому що вони (відповідальний від ВНЗ і студенти-призери) відносяться абсолютно до різних структурних підрозділів.

Хочу висловити велику подяку всім організаторам Олімпіади за їх вагомий внесок у популяризацію IT-освіти в Україні!

Хочу висловити велику подяку всім організаторам Олімпіади за їх вагомий внесок у популяризацію IT-освіти в Україні! А також - за витрачений час, зусилля, гроші і все те, що вимагає від організаторів проведення такого рівня заходів.

P.S. Наші студенти (ЗНУ) залишились дуже задоволеними участю в Олімпіаді.

Результати Фіналу-2019

До уваги групових виконавців робіт та проектів.

УВАГА! Перевірте чи Ви вже є в списку Фіналістів та чи все вірно у листі-запрошенні. Якщо все вірно - нічого робити не потрібно.Якщо ні, то це означає, що Ви не подали заявку на участь в IT-Universe.
Якщо проект (робота) виконувалась колективом і співвиконавці бажають отримати сертифікат учасника (а потім і диплом переможця, якщо робота переможе) то потрібно зареєструватися як учасник IT-Universe це зазначено тут - РеєстраціяІ обов'язково повідомити оргкомітет про те що учасник є фіналістом і співвиконавцем по такому-то проекту (оскільки етап перевірки та внесення такої інформації вже пройшов, а постійно "моніторити" чи не зареєструвався ще хтось в нас нема зайвих ресурсів).


Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, коли буде розсилка офіційних запрошень учасникам фіналу? Оскільки, як це відомо, процедура оформлення відрядження в університетах, як правило, доволі тривала.

Доброго дня!
Підкажіть, будь-ласка, коли буде розсилка офіційних запрошень учасникам фіналу? Оскільки, як це відомо, процедура оформлення відрядження в університетах, як правило, доволі тривала.

Добрий день! Це представник команди з розробки гри-шутера з підтримкою доповненої реальності "wARhunt" Антошин Кирило Сергійович. Я прочитав Ваше повідомлення у живій стрічці щодо статусу "За умови виконання вимог жюрі". Наш командний

Добрий день! Це представник команди з розробки гри-шутера з підтримкою доповненої реальності "wARhunt" Антошин Кирило Сергійович. Я прочитав Ваше повідомлення у живій стрічці щодо статусу "За умови виконання вимог жюрі". Наш командний проект теж знаходиться під таким статусом роботи. Скажіть, будь-ласка, яку інформацію потрібно додати, щоб пройти у фінал, що відбудеться у Києві, та які терміни виконання цих умов. Дякую.

Доброго дня! Поясніть, будь-ласка, що означає категорія "Участь у фіналі: За умови виконання вимог жюрі"? І ще питання: в конкурсі «Кращий інноваційний диплом (проект)» деякі роботи, зокрема із Запорізького національного університету (прізвища к

Доброго дня!
Поясніть, будь-ласка, що означає категорія "Участь у фіналі: За умови виконання вимог жюрі"?
І ще питання: в конкурсі «Кращий інноваційний диплом (проект)» деякі роботи, зокрема із Запорізького національного університету (прізвища конкурсантів Розов Б.О., Ваганов Л.В), не відображаються ані при застосуванні фільтру "Учасники фіналу: Так", ані фільтру  "Учасники фіналу: Ні", ані фільтру  "Учасники фіналу: За умови виконання вимог жюрі". Хоча при відображенні всіх команд вони присутні. Який статус у цих команд?

Розпочато прийом робіт за Конкурсом «Дизайн та просування бренду» 5 травня 2019 року.

Розпочато прийом робіт за Конкурсом «Дизайн та просування бренду» 5 травня  2019 року.
Конкурс «Дизайн та просування бренду»  Роботи приймаються до 25 травня.

Відбірковий етап Конкурсу «Програмування в автоматизованих системах обліку» подовжено до 20 травня

Відбірковий етап Конкурсу «Програмування в автоматизованих системах обліку» подовжено до 20 травня!
Конкурсне завдання можуть виконати як ті, хто ще не виконував його, так і ті, хто спробував, але не зміг нічого виконати.
Спробуйте свої сили ще раз!
Ті, хто покаже хороший результат, будуть запрошені на Фінал.
Новина на сайті.