Вінницький національний технічний університет

Вінницький національний технічний університет
Опис

Вінницький національний технічний університет

Тема: ВНЗ
Опис: Вінницький національний технічний університет (Україна, Вінницька область)
Створена: 25.10.2013 16:27:18
Учасників: 278
Тип групи: Це закрита група. Вступити в групу можна тільки після схвалення адміністратором.
Це видима група. Її наявність видна всім користувачам.
Оновлення
показати повністю
Елена Коваленко -> Вінницький національний технічний університет
травня 20, 2021 5:52 am
Шановні учасники, що вийшли у фінал! Дуже дякую вам і вашим керівникам за активність і гарні роботи! Хочу нагадати, що олімпіада носить суто практичний характер, від вас чекають практичних рішень, нових методів вирішення поставлених проблем, креативності і конкретного практичного застосування! Особливу увагу зверніть на це автори творчих конкурсів - проєктів! Конкретно і зрозуміло необхідно показати для кого призначено ваш програмний додаток, для чого та навіщо він потрібен, в чому його родзинка та інноваційність, як будуть його використовувати, як ви вирішили  задачі для його створення, які креативні рішення змогли реалізувати. Логотип також повинен відповідати головній ідеї проекту і читатись одразу візуально, а не представляти собою ребус. Зверніть увагу на вимоги до кожного конкурсу. Якщо потрібна допомога - звертайтесь. На фінал необхідно представити не загальну презентацію, а чітко сформульовані результати, візуалізовані у вигляді фото і презентації, можна відео використання або роботи програми (тільки не забудьте, що обмеження за часом є!). Успіхів всім!
показати повністю
Елена Коваленко -> Вінницький національний технічний університет
лютого 8, 2016 9:49 am
Шановні студенти! Прошу очень ретельно та уважний заповнюваті дані українською мовою (друга ПІБ). Це важливо для подальшої роботи.

показати повністю
Павло Малініч -> Вінницький національний технічний університет
березня 30, 2020 11:58 am
Дякуємо всім хто виявив бажання прийняти участь у хакатоні "Vinnytsia Linuxation". Крім реєстрації на порталі IT-Universe для успішного проходження заочного туру знадобиться пройти невеликий квест, який буде складатись приблизно з таких кроків:
1. ввести інформацію про приналежність до навчального закладу та отримати підтвердження (це ви вже скоріше за все виконали);
2. ввести бажаний логін, а також додати свій відкритий SSH-ключ на стор. "участь у хакатоні";
3. знадобиться зачекати, поки система підготує тестове середовище для заочного етапу (коли середовище буде готове, на порталі з'явиться сповіщення);
4. долучитись до спільноти "Vinnytsia Linuxation";
5. підключитись та пройти завдання заочного етапу (15-31 березня, посилання на завдання).

Бажаємо успіхів! Для вирішення всіх проблем пов'язаних з реєстрацією та підтвердженням у нас також є телеграм-група.
показати повністю
Елена Коваленко -> Вінницький національний технічний університет
березня 24, 2016 4:21 pm
Особливості реєстрації - увага!
Шановні студенти! Те, що ви увійшли в групу не означає, що ви зареєстровані на конкурс. Треба вибрати основний конкурс, зареєструватись російською мовою ( тільки Друга ПІБ) заповнюється українською та одержати від мене підтвердження.  


Теги
Тегів не знайдено

Управління