Конкурс «Управління ІТ-проєктами» - результати

На цій сторінці Ви бачите результати Конкурсу «Управління ІТ-проектами» учасників, які запрошувались на фінал конкурсу 
  • online-етапу (максимальна кількість балів - 300) та фіналу
Щоб побачити результати по країні, регіону, області, учаснику - використовуйте Фільтр
Фільтр
Призвіще
Назва НЗ
Запрошені.Ф.ІТ-проекти
П.І.Б.
Назва НЗ
Onl_Упр.ІТ-проектами
Барасій Артем Миколайович Вінницький національний технічний університет 260
Дема Богдан Сергійович Вінницький національний технічний університет 260
Сивуля Вітаілій Юрійович Вінницький національний технічний університет 250
Дудукало Нікіта Сергійович Вінницький національний технічний університет 250
Унегов Артем Владиславович Донбаська державна машинобудівна академія 240
Канішев Владислав Олександрович Донбаська державна машинобудівна академія 240
Спаська Поліна Романівна Запорізький національний університет 240
Потульний Іван Сергійович Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара 240
Турчин Максим Костянтинович Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара 230
Філіпенко Тарас Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара 230
Балінська Олександра Борисівна Чорноморський національний університет імені Петра Могили 230
Мальований Максим Ярославович Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара 230
Лисаковський Владислав Вікторович Вінницький національний технічний університет 230
Василенко Назар Сергійович Вінницький національний технічний університет 230
Комарницький Владислав Михайлович Вінницький національний технічний університет 230
Альохін Олександр Васильович Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара 230
Бойко Олександр Сергійович Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара 220
Углов Арсеній Максимович Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара 220
Гречко Сергій Олександрович Вінницький національний технічний університет 220
Клименко Максим Володимирович Вінницький національний технічний університет 220
Протасов Олександр В'ячеславович Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара 220
Цугель Роман Сергійович Вінницький національний технічний університет 220
Сафончик Дмитро Олександрович Національний університет біоресурсів і природокористування України 220
Найпак Павло Олексійович Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара 220
Немога Олег Геннадійович Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара 220
Байдала Олександра Національний університет біоресурсів і природокористування України 210
Горячев Владислав Дмитрович Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара 210
Кобенда Денис Сергійович Вінницький національний технічний університет 210
Кондрачук Олександр Вадимович Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара 210
Ізотова Анастасія Романівна Відокремлений структурний підрозділ «Новокаховський політехнічний фаховий коледж Національного університету «Одеська політехніка» 210
Сентюрін Євгеній Євгенійович Вінницький національний технічний університет 210
Свисенко Олег Вікторович Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара 200
Якимчук Валентин Андрійович Хмельницький політехнічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка» 200
Григоренко Дарія Віталіївна Відокремлений структурний підрозділ «Новокаховський політехнічний фаховий коледж Національного університету «Одеська політехніка» 200
Долженко Владислав Костянтинович Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара 200
Стукан Олександр Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара 200
Тата Джад Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» 200
Шоробура Максим Юрійович Вінницький національний технічний університет 190
Обуд Володимир Михайлович ВСП «Тернопільський фаховий коледж ТНТУ ім. І.Пулюя» 190
Наконечний Влас Володимирович Вінницький національний технічний університет 190
Марченков Павло Олександрович Вінницький національний технічний університет 190
Самуськов Михайло Дмитрович Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара 190
Мельник Анастасія Володимирівна Вінницький національний технічний університет 190
Кушнір Таїсія Богданівна Вінницький національний технічний університет 190
Заврін Назар Костянтинович Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара 190
Назарець Максим Петрович Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара 190
Журавель Павло Олександрович Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара 190
Голюс Дмитрій Олександрович Вінницький національний технічний університет 180
Березовський Віталій Олександрович ВСП «Тернопільський фаховий коледж ТНТУ ім. І.Пулюя» 180
Бараненко Артем Олегович Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара 180
Катунін Дмитро Сергіович Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара 170
Журавльов Іван Сергійович Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара 170
Починок Альона Ігорівна Відокремлений структурний підрозділ «Новокаховський політехнічний фаховий коледж Національного університету «Одеська політехніка» 170
Гладунчик Андрій Михайлович Вінницький національний технічний університет 170
Бахметьєв Ілля Сергійович Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара 170
Пахолюк Дмитро Анатолійович Вінницький національний технічний університет 170
Тюхнін Станіслав Олексійович Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара 160
Рева Вікторія Олександрівна Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара 160
Стволовий Артем Борисович Відокремлений структурний підрозділ «Новокаховський політехнічний фаховий коледж Національного університету «Одеська політехніка» 160
Гринчак Максим Олегович Вінницький національний технічний університет 150
Голуб Артем Вікторович Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара 150
Маявець Олег Олександрович Відокремлений структурний підрозділ «Новокаховський політехнічний фаховий коледж Національного університету «Одеська політехніка» 150
Бахметьєв Ілля Сергійович Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара 140
Клешко Влад Володимирович Вінницький національний технічний університет 140
Серветник Богдан Володимирович Вінницький національний технічний університет 130
Патока Данііл Євгенович Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара 130
Колубат Ян Сергійович Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара 110
Єлагін Богдан Вікторович Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара 50