Запрошені на Фінал IT-Universe-2024

Запрошені на Фінал IT-Universe-2024 
Фільтр
Призвіще
Назва НЗ
П.І.Б.
Назва НЗ
Конкурс фіналу
Запрошені.Ф.Роботи
Запрошені.Ф.Прогр
Запрошені.Ф.Бухгалтерія
Запрошені.Ф.ERP
Запрошені.Ф.Linux
Запрошені.Ф.ІТ-проєкти
Беліченко Юрій Михайлович ВСП «Тернопільський фаховий коледж ТНТУ ім. І.Пулюя» Конкурс «Адміністрування Linux» 0 0 0 0 1 0
Береза Іван Сергійович Луцький національний технічний університет Конкурс «Адміністрування Linux» 0 0 0 0 1 0
Бондар Денис Сергійович Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» Конкурс «Адміністрування Linux» 0 0 0 0 1 0
Голодюк Назарій Романович ВСП «Тернопільський фаховий коледж ТНТУ ім. І.Пулюя» Конкурс «Адміністрування Linux» 0 0 0 0 1 0
Деревецький Олег Юрійович ВСП «Тернопільський фаховий коледж ТНТУ ім. І.Пулюя» Конкурс «Адміністрування Linux» 0 0 0 0 1 0
Коваль Назарій Романович ВСП «Тернопільський фаховий коледж ТНТУ ім. І.Пулюя» Конкурс «Адміністрування Linux» 0 0 0 0 1 0
Фіглярський Ілля Андрійович Вінницький національний технічний університет Конкурс «Адміністрування Linux» 0 0 0 0 1 0
Лобов Ілля Відокремлений структурний підрозділ «Новокаховський політехнічний фаховий коледж Національного університету «Одеська політехніка» Конкурс «Адміністрування Linux» 0 0 0 0 1 0
Якимчук Валентин Андрійович Хмельницький політехнічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка» Конкурс «Адміністрування Linux» 0 0 0 0 1 0
Николюк Роман Миколайович Луцький національний технічний університет Конкурс «Адміністрування Linux» 0 0 0 0 1 0
Шиндирук Вікторія Дмитрівна Вінницький національний технічний університет Конкурс «Адміністрування Linux» 0 0 0 0 1 0
Шалімов Олександр Євгенович Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» Конкурс «Адміністрування Linux» 0 0 0 0 1 0
Рильцов Віталій Єгорович Вінницький національний технічний університет Конкурс «Адміністрування Linux», Конкурс «Кращий інноваційний диплом (проект)» 1 0 0 0 1 0
Зелінський Вячеслав Вінницький національний технічний університет Конкурс «Адміністрування Linux», Конкурс «Розробка web-сервісів (застосунків)» 0 0 0 0 1 0
Штельмах Богдан Хмельницький політехнічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка» Конкурс «Адміністрування Linux», Конкурс «Розробка web-сервісів (застосунків)» 0 0 0 0 1 0
Ніцевич Артур Євгенійович Хмельницький політехнічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка» Конкурс «Адміністрування Linux», Конкурс «Розробка web-сервісів (застосунків)» 0 0 0 0 1 0
Гряник Георгій Володимирович Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» Конкурс «Адміністрування Linux», Конкурс «Розробка мобільних застосунків» 1 0 0 0 1 0
Бондаренко Єлизавета Костянтинівна Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» Конкурс «Адміністрування Linux», Конкурс «Розробка мобільних застосунків», Конкурс «Дизайн маркетингових матеріалів для реклами нового бізнесу» 1 0 0 0 1 0
Снігур Софія Василівна Тернопільський кооперативний фаховий коледж Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку» 0 0 1 0 0 0
Стецюк Ілля Іванович Національний університет водного господарства та природокористування Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку» 0 0 1 0 0 0
Битько Софія Миколаївна ТАРАЩАНСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ ТА ЕКОНОМІКО - ПРАВОВИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку» 0 0 1 0 0 0
Блиндарук Юлія Леонідівна Хмельницький політехнічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка» Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку» 0 0 1 0 0 0
Борохович Катерина Олександрівна Національний університет біоресурсів і природокористування України Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку» 0 0 1 0 0 0
Грищук Віталіна Віталіївна Хмельницький політехнічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка» Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку» 0 0 1 0 0 0
Деркач Вікторія Анатоліївна ВСП «Сумський фаховий коледж Сумського національного аграрного університету» Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку» 0 0 1 0 0 0
Довгопол Наталія Володимирівна ТАРАЩАНСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ ТА ЕКОНОМІКО - ПРАВОВИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку» 0 0 1 0 0 0
Рудь Тарас Сергійович Національний університет біоресурсів і природокористування України Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку» 0 0 1 0 0 0
Жукова Євгенія Володимирівна Національний університет біоресурсів і природокористування України Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку» 0 0 1 0 0 0
Кондратюк Владислава Миколаївна Національний університет водного господарства та природокористування Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку» 0 0 1 0 0 0
Кузнєцова Кіра Максимівна ВСП «Сумський фаховий коледж Сумського національного аграрного університету» Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку» 0 0 1 0 0 0
Куксова Діана Олександрівна ВСП «Сумський фаховий коледж Сумського національного аграрного університету» Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку» 0 0 1 0 0 0
Куліш Валерій Віталійович Сумський національний аграрний університет Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку» 0 0 1 0 0 0
Кулішенко Анна Олексіївна ВСП «Сумський фаховий коледж Сумського національного аграрного університету» Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку» 0 0 1 0 0 0
Яремчук Ганна Миколаївна Тернопільський кооперативний фаховий коледж Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку» 0 0 1 0 0 0
Мазурець Анна Ігорівна Національний університет водного господарства та природокористування Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку» 0 0 1 0 0 0
Яковенко Марія Миколаївна ТАРАЩАНСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ ТА ЕКОНОМІКО - ПРАВОВИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку» 0 0 1 0 0 0
М'якушенко Дар'я Миколаївна Сумський національний аграрний університет Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку» 0 0 1 0 0 0
Науменко Іва Вікторівна Сумський національний аграрний університет Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку» 0 0 1 0 0 0
Шимко Олександра Дмитрівна Київський фаховий коледж туризму та готельного господарства Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку» 0 0 1 0 0 0
Орел Анастасія Павлівна ВСП «Тернопільський фаховий коледж ТНТУ ім. І.Пулюя» Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку» 0 0 1 1 0 0
Пахут Антоній Вадимович Національний університет водного господарства та природокористування Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку» 0 0 1 0 0 0
Хоменко Дарина Юріївна ВСП «Сумський фаховий коледж Сумського національного аграрного університету» Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку» 0 0 1 0 0 0
Марусяк Софія Володимирівна Тернопільський кооперативний фаховий коледж Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку», Конкурс «Управління підприємством в ERP-системі» 0 0 1 1 0 0
Дунай Данііл Анатолійович Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» Конкурс «Вирішення практичних задач із застосуванням штучного інтелекту» 1 0 0 0 0 0
Кіммел Стівен Кристоферович Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» Конкурс «Вирішення практичних задач із застосуванням штучного інтелекту» 1 0 0 0 0 0
Кукуєв Руслан Олександрович Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» Конкурс «Вирішення практичних задач із застосуванням штучного інтелекту» 0 0 0 0 0 0
Козуб Дмитро Сергійович Донбаська державна машинобудівна академія Конкурс «Вирішення практичних задач із застосуванням штучного інтелекту» 1 0 0 0 0 0
Говоруха Ілля Віталійович Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» Конкурс «Вирішення практичних задач із застосуванням штучного інтелекту» 1 0 0 0 0 0
Гiмонов Марко Миколайович Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» Конкурс «Вирішення практичних задач із застосуванням штучного інтелекту» 1 0 0 0 0 0
Хорло Ярослав Миколайович Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» Конкурс «Дизайн маркетингових матеріалів для реклами нового бізнесу» 1 0 0 0 0 0
Устюгова Ганна Едуардівна Мелітопольський державний педагогічний університет ім. Богдана Хмельницького Конкурс «Дизайн маркетингових матеріалів для реклами нового бізнесу» 1 0 0 0 0 0
Мотринець Ярослава Ярославівна Приватний вищий навчальний заклад «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука» Конкурс «Дизайн маркетингових матеріалів для реклами нового бізнесу» 1 0 0 0 0 0
Литвин Анастасія Олександрівна Чернівецький політехнічний фаховий коледж Конкурс «Дизайн маркетингових матеріалів для реклами нового бізнесу» 1 0 0 0 0 0
Космач Владислав Євгенійович Чернівецький політехнічний фаховий коледж Конкурс «Дизайн маркетингових матеріалів для реклами нового бізнесу» 1 0 0 0 0 0
Колісниченко Максим Олегович Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» Конкурс «Дизайн маркетингових матеріалів для реклами нового бізнесу» 1 0 0 0 0 0
Штокайло Назар Ігорович ВСП «Тернопільський фаховий коледж ТНТУ ім. І.Пулюя» Конкурс «Дизайн маркетингових матеріалів для реклами нового бізнесу» 1 0 0 0 0 0
Ільченко Ольга Юріївна Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» Конкурс «Дизайн маркетингових матеріалів для реклами нового бізнесу» 1 0 0 0 0 0
Герасименко Сергій Олександрович Національний університет біоресурсів і природокористування України Конкурс «Кращий диплом з кібербезпеки» 1 0 0 0 0 0
Майданович Владислав Васильович Вінницький національний технічний університет Конкурс «Кращий диплом з кібербезпеки» 1 0 0 0 0 0
Орловський Данило Олегович Приватний вищий навчальний заклад «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука» Конкурс «Кращий диплом з кібербезпеки» 1 0 0 0 0 0
Каюк Валентина Іванівна Національний авіаційний університет Конкурс «Кращий диплом з кібербезпеки» 1 0 0 0 0 0
Харченко Роман Вікторович Вінницький національний технічний університет Конкурс «Кращий інноваційний диплом (проект)» 1 0 0 0 0 0
Руденко Артем Олександрович Вінницький національний технічний університет Конкурс «Кращий інноваційний диплом (проект)» 1 0 0 0 0 0
Марішин Іван Андрійович Відокремлений структурний підрозділ «Гусятинський фаховий коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя» Конкурс «Кращий інноваційний диплом (проект)» 1 0 0 0 0 0
Захарчук Максим Дмитрович Вінницький національний технічний університет Конкурс «Кращий інноваційний диплом (проект)» 1 0 0 0 0 0
Кіпоренко Ілля Євгенович Вінницький національний технічний університет Конкурс «Кращий інноваційний диплом (проект)» 1 0 0 0 0 0
Зацепін Олег Євгенович Вінницький національний технічний університет Конкурс «Кращий інноваційний диплом (проект)» 1 0 0 0 0 0
Грищук Даниїл Вікторович Донбаська державна машинобудівна академія Конкурс «Кращий інноваційний диплом (проект)» 1 0 0 0 0 0
Гарматюк Костянтин Анатолійович Вінницький національний технічний університет Конкурс «Кращий інноваційний диплом (проект)» 1 0 0 0 0 0
Баранов Олександр Сергійович Хмельницький політехнічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка» Конкурс «Програмування в автоматизованих системах обліку» 0 1 0 0 0 0
Трунін Олег Альбертович Хмельницький політехнічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка» Конкурс «Програмування в автоматизованих системах обліку» 0 1 0 0 0 0
Гончар Юрій Русланович Хмельницький політехнічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка» Конкурс «Програмування в автоматизованих системах обліку» 0 1 0 0 0 0
Тюх Єлізавєта Сергіївна Хмельницький політехнічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка» Конкурс «Програмування в автоматизованих системах обліку» 0 1 0 0 0 0
Рибчинська Анастасія В'ячеславівна Хмельницький політехнічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка» Конкурс «Програмування в автоматизованих системах обліку» 0 1 0 0 0 0
Ковальчук Соломія Миколаївна Хмельницький політехнічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка» Конкурс «Програмування в автоматизованих системах обліку» 0 1 0 0 0 0
Шевчук Ярослав Олегович Хмельницький політехнічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка» Конкурс «Програмування в автоматизованих системах обліку» 0 1 0 0 0 0
Ковзун Вікторія Андріївна Хмельницький політехнічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка» Конкурс «Програмування в автоматизованих системах обліку», Конкурс «Кращий інноваційний диплом (проект)» 0 1 0 0 0 0
Михайлов Денис Сергійович Хмельницький політехнічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка» Конкурс «Програмування в автоматизованих системах обліку», Конкурс «Кращий інноваційний диплом (проект)» 0 1 0 0 0 0
Степанюк Максим Олександрович Хмельницький політехнічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка» Конкурс «Програмування в автоматизованих системах обліку», Конкурс «Розробка web-сервісів (застосунків)» 0 1 0 0 0 0
Георгіян Євгеній Геннадійович Відокремлений структурний підрозділ «Вінницький фаховий коледж Національного університету харчових технологій» Конкурс «Роботи з нами, роботи навколо нас» 1 0 0 0 0 0