Фіналісти IT-Universe-2023
На цій сторінці Ви бачите учасників Фіналу в розрізі регіонів та конкурсів. Сторінка оновлюється!
Фільтр
П.І.Б. |
Назва НЗ |
Головний конкурс |
---|---|---|
Акименко Владислава Володимирівна | Національний університет біоресурсів і природокористування України | Конкурс «Управління підприємством в ERP-системі» |
Анур'єва Катерина Сергіївна | Відокремлений структурний підрозділ «Полтавський політехнічний фаховий коледж Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» | Конкурс «Управління ІТ-проектами» |
Артемчук Ілля Олександрович | Вінницький національний технічний університет | Конкурс «Розробка мобільних застосунків» |
Байдалюк Владислав Олегович | Вінницький національний технічний університет | Конкурс передових ідей та технологій «Інтернет речей» |
Балабанов Савелій Васильович | Національний університет біоресурсів і природокористування України | Конкурс «Управління ІТ-проектами» |
Басенюк Артем Романович | Нововолинський електромеханічний фаховий коледж | Конкурс «Адміністрування Linux» |
Безкревний Олексій Сергійович | Вінницький національний технічний університет | Конкурс «Розробка мобільних застосунків» |
Березовський Віталій Олександрович | ВСП «Тернопільський фаховий коледж ТНТУ ім. І.Пулюя» | Конкурс «Програмування в автоматизованих системах обліку» |
Беркут Кароліна Іванівна | Чернівецький політехнічний фаховий коледж | Конкурс «Управління ІТ-проектами» |
Бица Роман Володимирович | ВСП «Тернопільський фаховий коледж ТНТУ ім. І.Пулюя» | Конкурс «Адміністрування Linux» |
Бігас Олександр Сергійович | Вінницький національний технічний університет | Конкурс «Роботи з нами, роботи навколо нас» |
Білокобильський Олексій Андрійович | Запорізький національний університет | Конкурс «Кращий інноваційний диплом (проект)» |
Білокоз Лєна Олександрівна | ВСП «Сумський фаховий коледж Сумського національного аграрного університету» | Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку» |
Білостінна Ольга Сергіївна | ВСП «Тернопільський фаховий коледж ТНТУ ім. І.Пулюя» | Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку» |
Бондар Владислав Олександрович | Вінницький національний технічний університет | Конкурс «Розробка мобільних застосунків» |
Бондар Денис Сергійович | Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» | Конкурс «Адміністрування Linux» |
Бондаренко Єлизавета Костянтинівна | Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» | Конкурс «Розробка мобільних застосунків» |
Бурка Христина Володимирівна | Тернопільський кооперативний фаховий коледж | Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку» |
Варшавський Пантелеймон Володимирович | Житомирський військовий інститут ім. С. П. Корольова Державного університету телекомунікацій | Конкурс «Кращий інноваційний диплом (проект)» |
Великий Максим Валентинович | Вінницький національний технічний університет | Конкурс «Розробка мобільних застосунків» |
Височин Антон Олександрович | Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара | Конкурс «Управління ІТ-проектами» |
Вітовський Сергій Михайлович | Вінницький національний технічний університет | Конкурс «Кращий інноваційний диплом (проект)» |
Власюк Ірина Іванівна | Національний університет водного господарства та природокористування | Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку» |
Ворожбит Михайло Вікторович | Вінницький національний технічний університет | Конкурс «Кращий диплом з кібербезпеки» |
Вруцький Максим Вячеславович | Запорізький національний університет | Конкурс «Адміністрування Linux» |
Гандзюк Віктор Сергійович | Вінницький національний технічний університет | Конкурс «Розробка мобільних застосунків» |
Гевко Богдан Васильович | ВСП «Тернопільський фаховий коледж ТНТУ ім. І.Пулюя» | Конкурс «Адміністрування Linux» |
Глущенко Ілля Олександрович | Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара | Конкурс «Управління ІТ-проектами» |
Голодюк Назарій Романович | ВСП «Тернопільський фаховий коледж ТНТУ ім. І.Пулюя» | Конкурс «Програмування в автоматизованих системах обліку» |
Гряник Георгій Володимирович | Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» | Конкурс «Адміністрування Linux», Конкурс «Розробка мобільних застосунків» |
Гуцул Руслан Андрійович | Відокремлений структурний підрозділ «Гусятинський фаховий коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя» | Конкурс «Вирішення практичних задач із застосуванням штучного інтелекту» |
Дажура Олег Романович | Вінницький національний технічний університет | Конкурс «Розробка мобільних застосунків» |
Данилова Ангеліна Вадимівна | Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» | Конкурс «Управління ІТ-проектами» |
Денисенко Вікторія Олегівна | Донбаська державна машинобудівна академія | Конкурс «Кращий інноваційний диплом (проект)» |
Довгенко Ольга Вікторівна | Державний університет інфраструктури та технологій | Конкурс «Програмування в автоматизованих системах обліку» |
Довгенко Софія Вікторівна | Державний університет інфраструктури та технологій | Конкурс «Програмування в автоматизованих системах обліку» |
Дорошенко Дар'я Олександрівна | Національний університет біоресурсів і природокористування України | Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку» |
Древинський Владислав Валентинович | Вінницький національний технічний університет | Конкурс «Роботи з нами, роботи навколо нас» |
Дубецька Вікторія Володимирівна | Відокремлений структурний підрозділ «Гусятинський фаховий коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя» | Конкурс «Вирішення практичних задач із застосуванням штучного інтелекту» |
Дуванов Ігор Павлович | Відокремлений структурний підрозділ «Гусятинський фаховий коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя» | Конкурс «Кращий інноваційний диплом (проект)» |
Дундук Дарина Сергіївна | ВСП «Сумський фаховий коледж Сумського національного аграрного університету» | Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку» |
Єфимець Валентин Анатолійович | Національний університет водного господарства та природокористування | Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку» |
Жук Олексій Григорович | Національний університет біоресурсів і природокористування України | Конкурс «Управління підприємством в ERP-системі» |
Заверуха Діана Володимирівна | Тернопільський кооперативний фаховий коледж | Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку» |
Закабула Олексій Юрійович | Донбаська державна машинобудівна академія | Конкурс «Управління ІТ-проектами» |
Залізницький Олександр Володимирович | ВСП «Тернопільський фаховий коледж ТНТУ ім. І.Пулюя» | Конкурс «Роботи з нами, роботи навколо нас» |
Заліський Владислав Сергійович | Відокремлений структурний підрозділ «Вінницький фаховий коледж Національного університету харчових технологій» | Конкурс передових ідей та технологій «Інтернет речей» |
Зрібняк Ілля Сергійович | Національний університет біоресурсів і природокористування України | Конкурс «Управління ІТ-проектами» |
Ігнатюк Анна Павлівна | ТАРАЩАНСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ ТА ЕКОНОМІКО - ПРАВОВИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ | Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку» |
Калюжна Єлізавета Сергіївна | ВСП «Сумський фаховий коледж Сумського національного аграрного університету» | Конкурс «Програмування в автоматизованих системах обліку» |
Капелещук Андрій Олександрович | Донбаська державна машинобудівна академія | Конкурс «Управління ІТ-проектами» |
Качор Каріна Мирославівна | Тернопільський кооперативний фаховий коледж | Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку» |
Кисліцин Віталій Вячеславович | Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського | Конкурс «Управління ІТ-проектами» |
Кібіткін Денис Сергійович | ВСП «Тернопільський фаховий коледж ТНТУ ім. І.Пулюя» | Конкурс передових ідей та технологій «Інтернет речей» |
Кінах Вікторія Сергіївна | Тернопільський кооперативний фаховий коледж | Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку» |
Клиш Вікторія Миколаївна | Вінницький національний технічний університет | Конкурс «Кращий диплом з кібербезпеки» |
Коваль Діана Віталіївна | Тернопільський кооперативний фаховий коледж | Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку» |
Коваль Олександр Сергійович | Відокремлений структурний підрозділ «Ніжинський фаховий коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України» | Конкурс «Адміністрування Linux» |
Ковальський Валентин Анатолійович | Вінницький національний технічний університет | Конкурс «Розробка мобільних застосунків» |
Козачок Вячеслав Олександрович | Вінницький національний технічний університет | Конкурс «Адміністрування Linux» |
Коломієць Ірина Сергіївна | ТАРАЩАНСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ ТА ЕКОНОМІКО - ПРАВОВИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ | Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку» |
Колос Дарія Вікторівна | ВСП «Тернопільський фаховий коледж ТНТУ ім. І.Пулюя» | Конкурс «Управління підприємством в ERP-системі» |
Куксін Денис Олексійович | Вінницький національний технічний університет | Конкурс «Кращий інноваційний диплом (проект)» |
Купчанко Андрій Василович | Чернівецький політехнічний фаховий коледж | Конкурс «Кращий інноваційний диплом (проект)» |
Кущевський Андрій Петрович | Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара | Конкурс «Управління ІТ-проектами» |
Лазарєв Роман Олександрович | Запорізький національний університет | Конкурс «Кращий інноваційний диплом (проект)» |
Лазута Артур МИхайлович | ВСП «Тернопільський фаховий коледж ТНТУ ім. І.Пулюя» | Конкурс «Адміністрування Linux» |
Ланова Владислава Сергіївна | Вінницький національний технічний університет | Конкурс «Кращий диплом з кібербезпеки» |
Левицький Костянтин Сергійович | Вінницький національний технічний університет | Конкурс «Розробка мобільних застосунків» |
Лобур Аріна Юріївна | Вище професійне училище №25 міста Києва | Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку» |
Максименко Ольга Володимирівна | Вінницький національний технічний університет | Конкурс «Управління ІТ-проектами» |
Манорик Уляна Романівна | ВСП «Тернопільський фаховий коледж ТНТУ ім. І.Пулюя» | Конкурс «Управління підприємством в ERP-системі» |
Мельник Максим Олександрович | Запорізький національний університет | Конкурс «Кращий інноваційний диплом (проект)» |
Мисловський Антон Вікторович | Вінницький національний технічний університет | Конкурс «Розробка мобільних застосунків» |
Мічурін Ігор Євгенович | Харківський національний університет радіоелектроніки | Конкурс «Адміністрування Linux» |
Мороз Даниїл | ВСП «Тернопільський фаховий коледж ТНТУ ім. І.Пулюя» | Конкурс «Адміністрування Linux» |
Мочалов Артем Олександрович | Відокремлений структурний підрозділ «Гусятинський фаховий коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя» | Конкурс передових ідей та технологій «Інтернет речей» |
Муравець Ілля Андрійович | Нововолинський електромеханічний фаховий коледж | Конкурс «Адміністрування Linux» |
Назаренко Євген Вікторович | Відокремлений структурний підрозділ «Ніжинський фаховий коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України» | Конкурс «Адміністрування Linux» |
Недошитко Ангеліна Андріївна | ВСП «Тернопільський фаховий коледж ТНТУ ім. І.Пулюя» | Конкурс передових ідей та технологій «Інтернет речей» |
Новак Анастасія Андріївна | ВСП «Сумський фаховий коледж Сумського національного аграрного університету» | Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку» |
Ноженко Владислав Володимирович | Сумський національний аграрний університет | Конкурс «Управління ІТ-проектами» |
Олійник Денис Сергійович | ВСП «Тернопільський фаховий коледж ТНТУ ім. І.Пулюя» | Конкурс «Адміністрування Linux» |
Орлов Микита Миколайович | Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» | Конкурс «Адміністрування Linux» |
Орловський Данило Олегович | Приватний вищий навчальний заклад «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука» | Конкурс «Кращий інноваційний диплом (проект)» |
Орчакова Юлія Володимирівна | Вінницький національний технічний університет | Конкурс «Розробка мобільних застосунків» |
Остапенко Марина Сергіївна | Національний університет біоресурсів і природокористування України | Конкурс «Управління підприємством в ERP-системі» |
Остапенко Ольга Олександрівна | Сумський національний аграрний університет | Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку» |
Остапенко Юлія Олександрівна | Сумський національний аграрний університет | Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку» |
Паклін Давид Євгенійович | Відокремлений структурний підрозділ «Полтавський політехнічний фаховий коледж Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» | Конкурс «Управління ІТ-проектами» |
Пахолюк Владислав Борисович | Вінницький національний технічний університет | Конкурс «Роботи з нами, роботи навколо нас» |
Пилявець Дмитро Віталійович | Відокремлений структурний підрозділ «Вінницький фаховий коледж Національного університету харчових технологій» | Конкурс передових ідей та технологій «Інтернет речей» |
Попович Руслан Юрійович | ВСП «Тернопільський фаховий коледж ТНТУ ім. І.Пулюя» | Конкурс «Адміністрування Linux» |
Попчук Діана Олександрівна | Національний університет водного господарства та природокористування | Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку» |
Примчук Руслан Юрійович | Вінницький національний технічний університет | Конкурс «Розробка мобільних застосунків» |
Причепа Владислав Олегович | Вінницький національний технічний університет | Конкурс «Розробка мобільних застосунків» |
Пшеничний Тарас Юрійович | Національний університет біоресурсів і природокористування України | Конкурс «Управління ІТ-проектами» |
Радецька Анастасія Олександрівна | Вінницький національний технічний університет | Конкурс «Кращий диплом з кібербезпеки» |
Рельке Артур Андрійович | Вінницький національний технічний університет | Конкурс передових ідей та технологій «Інтернет речей» |
Розпутня Богдан | Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського | Конкурс «Кращий інноваційний диплом (проект)» |
Рудь Ніколь Юріївна | Київський національний університет культури і мистецтв | Конкурс «Дизайн маркетингових матеріалів для реклами нового бізнесу» |
Сасага Роман Ігорович | Нововолинський електромеханічний фаховий коледж | Конкурс «Управління ІТ-проектами» |
Сидорук Анна Олександрівна | Вінницький національний технічний університет | Конкурс «Управління ІТ-проектами», Конкурс «Кращий інноваційний диплом (проект)» |
Скуртул Сергій Сергійович | Чернівецький політехнічний фаховий коледж | Конкурс «Розробка мобільних застосунків» |
Слушний Василь Віталійович | Вінницький національний технічний університет | Конкурс «Розробка мобільних застосунків» |
Смик Андрій Олегович | ВСП «Тернопільський фаховий коледж ТНТУ ім. І.Пулюя» | Конкурс «Адміністрування Linux» |
Сподинюк Сергій Анатолійович | Нововолинський електромеханічний фаховий коледж | Конкурс «Адміністрування Linux» |
Стець Даніел Олексійович | Відокремлений структурний підрозділ «Ніжинський фаховий коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України» | Конкурс «Програмування в автоматизованих системах обліку», Конкурс «Вирішення практичних задач із застосуванням штучного інтелекту» |
Тата Джад | Харківський комп'ютерно-технологічний коледж Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» | Конкурс «Управління ІТ-проектами» |
Товстик Костянтин Олександрович | Вінницький національний технічний університет | Конкурс «Розробка мобільних застосунків» |