Фіналісти IT-Universe-2022
На цій сторінці Ви бачите учасників Фіналу в розрізі регіонів та конкурсів. Сторінка оновлюється!
Фільтр
П.І.Б. |
Назва НЗ |
Головний конкурс |
---|---|---|
Базалицький Максим Романович | Вінницький національний технічний університет | Конкурс «Управління ІТ-проектами» |
Біла Вікторія Василівна | Національний університет кораблебудування імені Адмірала Макарова | Конкурс «Управління ІТ-проектами» |
Бірюк Назар Федорович | Вінницький національний технічний університет | Конкурс «Вирішення практичних задач із застосуванням штучного інтелекту» |
Бондар Денис Сергійович | Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» | Конкурс «Адміністрування Linux» |
Бондаренко Катерина Ростиславівна | Миколаївський національний аграрний університет | Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку» |
Борисюк Олександр Олегович | Вінницький національний технічний університет | Конкурс «Управління ІТ-проектами» |
Борусевич Артур Вячеславович | Вінницький національний технічний університет | Конкурс «Вирішення практичних задач із застосуванням штучного інтелекту» |
Бригоцька Олександра Ігорівна | Національний університет водного господарства та природокористування | Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку» |
Бугір Владислав Вадимович | Одеський національний політехнічний університет | Конкурс «Програмування в автоматизованих системах обліку» |
Бутковська Вікторія Тарасівна | ВСП «Тернопільський фаховий коледж ТНТУ ім. І.Пулюя» | Конкурс «Управління підприємством в ERP-системі» |
Вiнниченко Софiя Олександрiвна | Харківський національний університет радіоелектроніки | Конкурс «Програмування в автоматизованих системах обліку» |
Вершута Юлія Сергіївна | Національний університет біоресурсів і природокористування України | Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку» |
Вівташ Богдан Олегович | Київський національний торговельно-економічний університет | Конкурс «Управління ІТ-проектами» |
Войнарівський Сергій | Хмельницький політехнічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка» | Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку» |
Галилуйко Вікторія Іванівна | Тернопільський кооперативний фаховий коледж | Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку» |
Гаранджук Юлія Віталіївна | ВСП «Тернопільський фаховий коледж ТНТУ ім. І.Пулюя» | Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку» |
Гончаренко Владислав Сегійович | Одеський національний політехнічний університет | Конкурс «Програмування в автоматизованих системах обліку» |
Гребенюк Богдан Вадимович | Національний університет біоресурсів і природокористування України | Конкурс «Управління ІТ-проектами» |
Григоренко Дмитро Петрович | Вінницький національний технічний університет | Конкурс «Розробка мобільних застосунків» |
Грицина Владислав Вікторович | Вінницький національний технічний університет | Конкурс «Розробка мобільних застосунків» |
Гряник Георгій Володимирович | Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» | Конкурс «Розробка мобільних застосунків» |
Гуцул Руслан Андрійович | Відокремлений структурний підрозділ «Гусятинський фаховий коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя» | Конкурс «Вирішення практичних задач із застосуванням штучного інтелекту» |
Денисенко Вікторія Олегівна | Донбаська державна машинобудівна академія | Конкурс «Кращий інноваційний диплом (проект)» |
Дзюба Дар'я Анатоліївна | Вінницький національний технічний університет | Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку» |
Дроздов Миколай Олексійович | Хмельницький політехнічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка» | Конкурс «Кращий інноваційний диплом (проект)» |
Ежгуров Роман Вікторовіч | Національний університет кораблебудування імені Адмірала Макарова | Конкурс «Управління ІТ-проектами» |
Завальнюк Анастасія Василівна | Вінницький національний технічний університет | Конкурс «Адміністрування Linux» |
Заліський Владислав Сергійович | Відокремлений структурний підрозділ «Вінницький фаховий коледж Національного університету харчових технологій» | Конкурс передових ідей та технологій «Інтернет речей» |
Захарчук Максим Дмитрович | Вінницький національний технічний університет | Конкурс «Розробка мобільних застосунків» |
Зварич Василь Миколайович | Вінницький національний технічний університет | Конкурс «Управління ІТ-проектами» |
Іванюш Адам Романович | Дрогобицький механіко-технологічний коледж | Конкурс «Адміністрування Linux» |
Іваха Олександр Андрійович | Вінницький національний технічний університет | Конкурс «Розробка мобільних застосунків» |
Какама Катерина Юріївна | Національний університет біоресурсів і природокористування України | Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку» |
Канішев Владислав Олександрович | Донбаська державна машинобудівна академія | Конкурс «Кращий інноваційний диплом (проект)» |
Капустянська Аліса Юріївна | Сумський національний аграрний університет | Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку» |
Карпенко Ярослав Вікторович | Відокремлений структурний підрозділ «Вінницький фаховий коледж Національного університету харчових технологій» | Конкурс передових ідей та технологій «Інтернет речей» |
Кондратенко Юрій | Вінницький національний технічний університет | Конкурс «Управління ІТ-проектами» |
Коркошко Віктор Русланович | Вінницький національний технічний університет | Конкурс «Кращий диплом з кібербезпеки» |
Кострубська Ілона Валентинівна | Хмельницький політехнічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка» | Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку» |
Кошелюк Артем Сергійович | Хмельницький політехнічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка» | Конкурс «Програмування в автоматизованих системах обліку» |
Кошіль Аделіна Ігорівна | Національний університет біоресурсів і природокористування України | Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку» |
Кравченко Юрій Вікторович | Національний університет біоресурсів і природокористування України | Конкурс «Управління ІТ-проектами» |
Кравчук Тарас Ярославович | Луцький національний технічний університет | Конкурс «Адміністрування Linux» |
Крамаренко Аліса Юріївна | Одеський національний політехнічний університет | Конкурс «Програмування в автоматизованих системах обліку» |
Крутій Олександр Ігорович | ДВНЗ «Нововолинський електромеханічний коледж» | Конкурс «Управління ІТ-проектами» |
Купіна Вікторія Ярославівна | Київський національний торговельно-економічний університет | Конкурс «Управління підприємством в ERP-системі» |
Курінний Яків Миколайович | Луцький національний технічний університет | Конкурс «Адміністрування Linux» |
Лавров Вадим Валерійович | Вінницький національний технічний університет | Конкурс «Адміністрування Linux» |
Ластівка Тимофій Тарасович | Університет «КРОК» | Конкурс «Адміністрування Linux» |
Левицький Костянтин Сергійович | Вінницький національний технічний університет | Конкурс «Розробка мобільних застосунків» |
Лейбак Денис Володимирович | Вінницький національний технічний університет | Конкурс «Вирішення практичних задач із застосуванням штучного інтелекту» |
Литвинов Андрій Євгенійович | Донбаська державна машинобудівна академія | Конкурс «Управління ІТ-проектами» |
Ліскович Анастасія Вікторівна | Національний університет біоресурсів і природокористування України | Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку» |
Лісник Владислав Ігорович | Вінницький національний технічний університет | Конкурс «Розробка мобільних застосунків» |
Лозан Олександр Володимирович | Вінницький національний технічний університет | Конкурс «Вирішення практичних задач із застосуванням штучного інтелекту» |
Лугова Інга Борисівна | Відокремлений структурний підрозділ «Новокаховський політехнічний фаховий коледж Державного університету «Одеська політехніка» | Конкурс «Програмування в автоматизованих системах обліку» |
Лягера Анастасія Андріївна | Київський національний торговельно-економічний університет | Конкурс «Управління ІТ-проектами» |
Ляшук Віталій Сергійович | Національний університет біоресурсів і природокористування України | Конкурс «Управління ІТ-проектами» |
Мельничук Михайло Едуардович | Вінницький національний технічний університет | Конкурс «Розробка мобільних застосунків» |
Міронов Нікіта Олександрович | Технічний фаховий коледж Луцького національного технічного університету | Конкурс передових ідей та технологій «Інтернет речей» |
Мічурін Ігор Євгенович | Харківський національний університет радіоелектроніки | Конкурс «Адміністрування Linux» |
Монастирський Олександр Миколайович | Вінницький національний технічний університет | Конкурс «Розробка мобільних застосунків» |
Назаренко Євгеній Вікторович | Відокремлений структурний підрозділ «Ніжинський фаховий коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України» | Конкурс «Кращий інноваційний диплом (проект)» |
Назаренко Тетяна Євгенівна | Вінницький національний технічний університет | Конкурс «Розробка мобільних застосунків» |
Наумчак Дмитро Валерійович | Вінницький національний технічний університет | Конкурс «Кращий диплом з кібербезпеки» |
Недошитко Ангеліна Андріївна | ВСП «Тернопільський фаховий коледж ТНТУ ім. І.Пулюя» | Конкурс передових ідей та технологій «Інтернет речей» |
Нейверт Софія Вадимівна | Хмельницький політехнічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка» | Конкурс «Програмування в автоматизованих системах обліку» |
Новостройний Дмитро Андрійович | Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара | Конкурс «Роботи з нами, роботи навколо нас» |
Олійник Ірина Миколаївна | Вінницький національний технічний університет | Конкурс «Розробка мобільних застосунків» |
Олінкевич Ярослав Віталійович | Харківський національний університет радіоелектроніки | Конкурс «Програмування в автоматизованих системах обліку» |
Ониськів Лілія Богданівна | Тернопільський кооперативний фаховий коледж | Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку» |
Орлов Микита Миколайович | Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» | Конкурс «Адміністрування Linux» |
Павлишин Максим Ігорович | Вінницький національний технічний університет | Конкурс «Розробка мобільних застосунків» |
Палихата Вікторія Олександрівна | ДВНЗ «Нововолинський електромеханічний коледж» | Конкурс «Управління ІТ-проектами» |
Петленко Владислав Ігорович | Технічний фаховий коледж Луцького національного технічного університету | Конкурс передових ідей та технологій «Інтернет речей» |
Пліхта Олександр | Вінницький національний технічний університет | Конкурс «Розробка мобільних застосунків» |
Попов Сергій Олександрович | Державний університет інфраструктури та технологій | Конкурс «Управління ІТ-проектами» |
Примчук Руслан Юрійович | Вінницький національний технічний університет | Конкурс «Розробка мобільних застосунків» |
Притула Андрій Вікторович | Вінницький національний технічний університет | Конкурс «Кращий диплом з кібербезпеки» |
Прокопишина Таміла Віталіївна | Національний університет біоресурсів і природокористування України | Конкурс «Управління підприємством в ERP-системі» |
Ремінна Поліна Вікторівна | Національний університет біоресурсів і природокористування України | Конкурс «Управління ІТ-проектами» |
Ровенчук Інна Володимирівна | Луцький національний технічний університет | Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку» |
Рудковський Владислав Вікторович | Вінницький національний технічний університет | Конкурс «Вирішення практичних задач із застосуванням штучного інтелекту» |
Саврань Олександр Олександрович | Національний університет біоресурсів і природокористування України | Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку» |
Саєцький Денис Русланович | Вінницький національний технічний університет | Конкурс «Розробка мобільних застосунків» |
Слушний Василь Віталійович | Вінницький національний технічний університет | Конкурс «Розробка мобільних застосунків» |
Спаська Поліна Романівна | Запорізький національний університет | Конкурс «Програмування в автоматизованих системах обліку» |
Сторожук Антон Сергійович | Вінницький національний технічний університет | Конкурс «Управління ІТ-проектами» |
Терешко Лілія Борисівна | ТАРАЩАНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ ТА ЕКОНОМІКО - ПРАВОВИЙ КОЛЕДЖ | Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку» |
Тимошенко Валентин Юрійович | Вінницький національний технічний університет | Конкурс «Розробка мобільних застосунків» |
Ткач Віталій Олегович | Вінницький національний технічний університет | Конкурс «Розробка мобільних застосунків» |
Турута Богдан Віталійович | Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара | Конкурс «Управління ІТ-проектами» |
Целіш Данило Дмитрович | Вінницький національний технічний університет | Конкурс «Розробка мобільних застосунків» |
Цимбалюк Олександр | ВСП «Тернопільський фаховий коледж ТНТУ ім. І.Пулюя» | Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку» |
Челак Єгор Володимирович | Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» | Конкурс «Адміністрування Linux» |
Чепелевський Владислав Олександрович | Луцький національний технічний університет | Конкурс «Адміністрування Linux» |
Чорний Олексій Сергійович | Відокремлений структурний підрозділ «Вінницький фаховий коледж Національного університету харчових технологій» | Конкурс передових ідей та технологій «Інтернет речей» |
Чорнобук Максим Олегович | Національний університет «Запорізька політехніка» | Конкурс «Роботи з нами, роботи навколо нас» |
Чуйко Вікторія Юріївна | Сумський національний аграрний університет | Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку» |
Шмирко Єгор Павлович | Вінницький національний технічний університет | Конкурс «Управління ІТ-проектами» |
Шуб’як Наталія Богданівна | Тернопільський кооперативний фаховий коледж | Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку» |
Щербатий Андрій Миколайович | Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара | Конкурс «Управління ІТ-проектами» |
Яроцька Кароліна Миколаївна | Миколаївський національний аграрний університет | Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку» |