Доброго дня! У зв'язку з оприлюдненим рейтингом ВНЗ за результатами участі в IT-Universe-2019 виникл...

Юлія Лимаренко -> Всім
17.06.19 18:56
Доброго дня!
У зв'язку з оприлюдненим рейтингом ВНЗ за результатами участі в IT-Universe-2019 виникло питання: на якій підставі бали за перемогу у конкурсі "Розробка мобільних застосунків" були нараховані Донбаській державній машинобудівній академії? В той час як Запорізький національний університет в рейтингу взагалі відсутній?
Крім цього є побажання, яке стосується нагородження переможців. Оскільки в конкурсі "Розробка мобільних застосунків" офіційно дозволяється командна участь (1-2 студенти), то у випадку, коли нагороджується команда з 2-х студентів, пропонується вручати дипломи переможців у 2-х екземплярах, як це відбувається, наприклад, при проведенні олімпіади з програмування ACM ICPC.
І ще пропозиція: забезпечити технічну можливість мати від ВНЗ більше ніж одного відповідального, оскільки, в дійсності, студенти-учасники олімпіади можуть навчатись абсолютно в різних структурних підрозділах, і займатись залученням студентів і їх підготовкою можуть абсолютно різні люди, причому незалежно один від одного. В цьому контексті не зовсім логічно виглядає нагородження сертифікатами тих людей, які є офіційно відповідальними від ВНЗ, але які не мали ніякого відношення до підготовки тих студентів, які зайняли призові місця, тому що вони (відповідальний від ВНЗ і студенти-призери) відносяться абсолютно до різних структурних підрозділів.
Володимир Бузмаков
Дякую за повідомлення. Помилку у рейтингу виправили (Ваші бали нікому не нараховували, мала місце технічна помилка).
Що стосується декількох відповідальних - технічна можливість існує (і раніше існувала). На жаль, навіть одного відповідального від ВНЗ станом на сьогодні в нас дуже часто реально нема. Формально людина ніби "відповідальна", але жодних дій вона не виконує - навчальний заклад на участь у ІТ-олімпіаді не реєструє, студентів не затверджує. Нам не потрібні на сайті "офіційні відповідальні" - нам потрібні ті, хто виконує роботу відповідального на веб-сайті.
Зі сторони Вашого НЗ в цьому році такої роботи не проводив ніхто. Було бажання не виписувати грамоту в таких випадках взагалі,..
Що стосується нагородження викладачів, які готували студентів - такої практики в нас не було передбачено. Можемо про це подумати. Хоча, звідки ми можемо знати чи реальна це заслуга? Ми ж такої оцінки не проводимо. Як варіант можемо передбачити відповідальних за конкурсом від ВНЗ - тоді будемо бачити організаційну роботу за конкурсом відповідального викладача.
Що стосується дипломів - можемо надіслати в електронному вигляді (його можна надрукувати стільки екземплярів, скільки потрібно).
0 Ще