Доброго дня!Поясніть, будь-ласка, що означає категорія "Участь у фіналі: За умови вик...

Юлія Лимаренко -> Всім
10.05.19 10:42
Доброго дня!
Поясніть, будь-ласка, що означає категорія "Участь у фіналі: За умови виконання вимог жюрі"?
І ще питання: в конкурсі «Кращий інноваційний диплом (проект)» деякі роботи, зокрема із Запорізького національного університету (прізвища конкурсантів Розов Б.О., Ваганов Л.В), не відображаються ані при застосуванні фільтру "Учасники фіналу: Так", ані фільтру  "Учасники фіналу: Ні", ані фільтру  "Учасники фіналу: За умови виконання вимог жюрі". Хоча при відображенні всіх команд вони присутні. Який статус у цих команд?
Володимир Бузмаков
Юлія Лимаренко, так, система це дозволяє. Обмежень за часом нема - головне, щоб після прийняття рішення жюрі про участь студент зміг приїхати. Тому "час працює проти них" :).
0 Ще
Володимир Бузмаков
Одна із "загальних рекомендацій" - у багатьох конкурсах є питання, на які має бути ЯВНА відповідь. Наприклад, для конкурсу Мобільних застосунків (виділено те, що, як правило, не описано):
"прикласти до опису ZIP-архів, який буде доступний ТІЛЬКИ членам  журі, з докладним описом проекту з аргументацією, з наявний вихідним  кодом, а також з Вашою оцінкою:
  • Актуальність і новизна;
  • Потенційні споживачі (користувачі) додатки;
  • Можливості комерціалізації або соціальна значимість."

Формально для жюрі це означає, що робота подана без врахування вимог конкурсу. Так, зазвичай, буває в житті - якщо, наприклад, на тендер подається заявка, в якій не відображені вимоги організатора тендеру. Такі заявки просто викидаються в смітник.
0 Ще
Юлія Лимаренко
Дякую.
0 Ще