Юлія Лимаренко: Повідомлення

Юлія Лимаренко -> Всім
17.06.19 18:56
Доброго дня!
У зв'язку з оприлюдненим рейтингом ВНЗ за результатами участі в IT-Universe-2019 виникло питання: на якій підставі бали за перемогу у конкурсі "Розробка мобільних застосунків" були нараховані Донбаській державній машинобудівній академії? В той час як Запорізький національний університет в рейтингу взагалі відсутній?
Крім цього є побажання, яке стосується нагородження переможців. Оскільки в конкурсі "Розробка мобільних застосунків" офіційно дозволяється командна участь (1-2 студенти), то у випадку, коли нагороджується команда з 2-х студентів, пропонується вручати дипломи переможців у 2-х екземплярах, як це відбувається, наприклад, при проведенні олімпіади з програмування ACM ICPC.
І ще пропозиція: забезпечити технічну можливість мати від ВНЗ більше ніж одного відповідального, оскільки, в дійсності, студенти-учасники олімпіади можуть навчатись абсолютно в різних структурних підрозділах, і займатись залученням студентів і їх підготовкою можуть абсолютно різні люди, причому незалежно один від одного. В цьому контексті не зовсім логічно виглядає нагородження сертифікатами тих людей, які є офіційно відповідальними від ВНЗ, але які не мали ніякого відношення до підготовки тих студентів, які зайняли призові місця, тому що вони (відповідальний від ВНЗ і студенти-призери) відносяться абсолютно до різних структурних підрозділів.
Володимир Бузмаков
Дякую за повідомлення. Помилку у рейтингу виправили (Ваші бали нікому не нараховували, мала місце технічна помилка).
Що стосується декількох відповідальних - технічна можливість існує (і раніше існувала). На жаль, навіть одного відповідального від ВНЗ станом на сьогодні в нас дуже часто реально нема. Формально людина ніби "відповідальна", але жодних дій вона не виконує - навчальний заклад на участь у ІТ-олімпіаді не реєструє, студентів не затверджує. Нам не потрібні на сайті "офіційні відповідальні" - нам потрібні ті, хто виконує роботу відповідального на веб-сайті.
Зі сторони Вашого НЗ в цьому році такої роботи не проводив ніхто. Було бажання не виписувати грамоту в таких випадках взагалі,..
Що стосується нагородження викладачів, які готували студентів - такої практики в нас не було передбачено. Можемо про це подумати. Хоча, звідки ми можемо знати чи реальна це заслуга? Ми ж такої оцінки не проводимо. Як варіант можемо передбачити відповідальних за конкурсом від ВНЗ - тоді будемо бачити організаційну роботу за конкурсом відповідального викладача.
Що стосується дипломів - можемо надіслати в електронному вигляді (його можна надрукувати стільки екземплярів, скільки потрібно).
0 Ще
Юлія Лимаренко -> Всім
10.06.19 22:32
Хочу висловити велику подяку всім організаторам Олімпіади за їх вагомий внесок у популяризацію IT-освіти в Україні!
Хочу висловити велику подяку всім організаторам Олімпіади за їх вагомий внесок у популяризацію IT-освіти в Україні! А також - за витрачений час, зусилля, гроші і все те, що вимагає від організаторів проведення такого рівня заходів.

P.S. Наші студенти (ЗНУ) залишились дуже задоволеними участю в Олімпіаді.
Нина Покутня
Дуже вдячні за організовану і проведену ІТ-Олімпіаду організаторам та партнерам. Підготовлені завдання вимагають нестандарного мислення, творчого підходу до вирішення поставлених задач, ситуацій і сприяють удосконаленню професійної майстерності майбутніх фахівців. До зустрічі у наступному році! Дякуємо!
0 Ще
Юлія Лимаренко -> Всім
14.05.19 18:25
Доброго дня!
Підкажіть, будь-ласка, коли буде розсилка офіційних запрошень учасникам фіналу? Оскільки, як це відомо, процедура оформлення відрядження в університетах, як правило, доволі тривала.
Володимир Бузмаков
Доброго дня. Офіційний лист-запрошення вже можна роздрукувати у кабінеті відповдального від навчального закладу.
0 Ще
Юлія Лимаренко
Дуже дякую за швидку відповідь!
1 Ще
Юлія Лимаренко -> Всім
10.05.19 10:42
Доброго дня!
Поясніть, будь-ласка, що означає категорія "Участь у фіналі: За умови виконання вимог жюрі"?
І ще питання: в конкурсі «Кращий інноваційний диплом (проект)» деякі роботи, зокрема із Запорізького національного університету (прізвища конкурсантів Розов Б.О., Ваганов Л.В), не відображаються ані при застосуванні фільтру "Учасники фіналу: Так", ані фільтру  "Учасники фіналу: Ні", ані фільтру  "Учасники фіналу: За умови виконання вимог жюрі". Хоча при відображенні всіх команд вони присутні. Який статус у цих команд?
Володимир Бузмаков
Юлія Лимаренко, так, система це дозволяє. Обмежень за часом нема - головне, щоб після прийняття рішення жюрі про участь студент зміг приїхати. Тому "час працює проти них" :).
0 Ще
Володимир Бузмаков
Одна із "загальних рекомендацій" - у багатьох конкурсах є питання, на які має бути ЯВНА відповідь. Наприклад, для конкурсу Мобільних застосунків (виділено те, що, як правило, не описано):
"прикласти до опису ZIP-архів, який буде доступний ТІЛЬКИ членам  журі, з докладним описом проекту з аргументацією, з наявний вихідним  кодом, а також з Вашою оцінкою:
  • Актуальність і новизна;
  • Потенційні споживачі (користувачі) додатки;
  • Можливості комерціалізації або соціальна значимість."

Формально для жюрі це означає, що робота подана без врахування вимог конкурсу. Так, зазвичай, буває в житті - якщо, наприклад, на тендер подається заявка, в якій не відображені вимоги організатора тендеру. Такі заявки просто викидаються в смітник.
0 Ще
Юлія Лимаренко
Дякую.
0 Ще
Юлія Лимаренко -> Всім
02.05.19 9:42
Доброго дня!
Коли будуть оприлюднені результати за конкурсами «Розробка мобільних застосунків» та «Кращий інноваційний диплом (проект)»?
Олександр Іванов
Тоже интересует. В планах написанное до 30 прошлого месяца .сегодня уже 2 число.
0 Ще
Володимир Бузмаков
Так як більшість робіт (90%) було подано в останні дні, а жюрі теж люди і в них мають бути вихідні, то результати будуть з'являтися по мірі аналізу робіт. До 10 травня завершимо. Спостерігайте за оновленням інформації.
0 Ще
Юлія Лимаренко
Дякую.
0 Ще