Роман Голубец

Роман Голубец
Управління

Друзі
Список друзів недоступний

Найближчі дні народження друзів
Інформація доступна тільки на сторінці поточного користувача.

Опис

Роман Голубец

Дата останнього входу: більше року тому
Дата реєстрації: 19.12.13 20:59
День народження: 8 липня
Стать: Чоловіча
Посада в компанії: студент

Контактна інформація

Контактна інформація недоступна.

Особиста інформація

Найменування компанії: Кировоградский национальный технический университет
Посада в компанії: студент
Лог активності
Олександр Колісник -> Всім
вчора, 10:53
Добрый день. Прошу помочь добавить студента Золотарьова Д.Е.,  в кибинет НЗ ХКТК НТУ"ХПІ". Спасибо.
Євген Федорченко -> Всім
03.02 7:40
Добрый день.
Прошу помочь в переименовании на сайте названия университета.

С Уважением Федорченко Е.Н.
Володимир Бузмаков
Добрый день. В кабинете ответственного есть страница "Ваш ВУЗ"- заходите на нек и там описано как отредактировать информацию о ВУЗе.
0 Ще
Юлія Лимаренко -> Всім
17.06.19 18:56
Доброго дня!
У зв'язку з оприлюдненим рейтингом ВНЗ за результатами участі в IT-Universe-2019 виникло питання: на якій підставі бали за перемогу у конкурсі "Розробка мобільних застосунків" були нараховані Донбаській державній машинобудівній академії? В той час як Запорізький національний університет в рейтингу взагалі відсутній?
Крім цього є побажання, яке стосується нагородження переможців. Оскільки в конкурсі "Розробка мобільних застосунків" офіційно дозволяється командна участь (1-2 студенти), то у випадку, коли нагороджується команда з 2-х студентів, пропонується вручати дипломи переможців у 2-х екземплярах, як це відбувається, наприклад, при проведенні олімпіади з програмування ACM ICPC.
І ще пропозиція: забезпечити технічну можливість мати від ВНЗ більше ніж одного відповідального, оскільки, в дійсності, студенти-учасники олімпіади можуть навчатись абсолютно в різних структурних підрозділах, і займатись залученням студентів і їх підготовкою можуть абсолютно різні люди, причому незалежно один від одного. В цьому контексті не зовсім логічно виглядає нагородження сертифікатами тих людей, які є офіційно відповідальними від ВНЗ, але які не мали ніякого відношення до підготовки тих студентів, які зайняли призові місця, тому що вони (відповідальний від ВНЗ і студенти-призери) відносяться абсолютно до різних структурних підрозділів.
Володимир Бузмаков
Дякую за повідомлення. Помилку у рейтингу виправили (Ваші бали нікому не нараховували, мала місце технічна помилка).
Що стосується декількох відповідальних - технічна можливість існує (і раніше існувала). На жаль, навіть одного відповідального від ВНЗ станом на сьогодні в нас дуже часто реально нема. Формально людина ніби "відповідальна", але жодних дій вона не виконує - навчальний заклад на участь у ІТ-олімпіаді не реєструє, студентів не затверджує. Нам не потрібні на сайті "офіційні відповідальні" - нам потрібні ті, хто виконує роботу відповідального на веб-сайті.
Зі сторони Вашого НЗ в цьому році такої роботи не проводив ніхто. Було бажання не виписувати грамоту в таких випадках взагалі,..
Що стосується нагородження викладачів, які готували студентів - такої практики в нас не було передбачено. Можемо про це подумати. Хоча, звідки ми можемо знати чи реальна це заслуга? Ми ж такої оцінки не проводимо. Як варіант можемо передбачити відповідальних за конкурсом від ВНЗ - тоді будемо бачити організаційну роботу за конкурсом відповідального викладача.
Що стосується дипломів - можемо надіслати в електронному вигляді (його можна надрукувати стільки екземплярів, скільки потрібно).
0 Ще
Володимир Бузмаков -> Всім
07.06.19 15:09
Результати Фіналу-2019
Нина Покутня
Доброго дня! На підведенні підсумків ми не змогли бути присутніми. У студентів захист виробничої практики та державні екзамени. Студентка Коледжу СНАУ Чуйко Вікторія посіла 2 місце у конкурсі "Використання автоматизованих систем обліку". Чи можна надіслати на Нову пошту Грамоту...?  Незабаром випускний і вступ до ЗВО.  Дуже вдячні.
0 ВідповістиЩе
Володимир Бузмаков
Нина Покутня, напишіть на пошту на кого відіслати - ПІБ, телефон номер відділеня Нової пошти, місто
0 ВідповістиЩе
Валентина Пономаренко
Доброго дня. Диплом, подарунковий сертифікат від компанії Проком, та приз від САБ  (Спілка Автоматизаторів Бізнесу) чекають на відправку. На e-mail ponomarenko@it-universe.org надішліть номер відділення НП, адресу, ПІБ та тел. отримувача.
1 ВідповістиЩе
*
 
*
Юлія Лимаренко -> Всім
10.06.19 22:32
Хочу висловити велику подяку всім організаторам Олімпіади за їх вагомий внесок у популяризацію IT-освіти в Україні!
Хочу висловити велику подяку всім організаторам Олімпіади за їх вагомий внесок у популяризацію IT-освіти в Україні! А також - за витрачений час, зусилля, гроші і все те, що вимагає від організаторів проведення такого рівня заходів.

P.S. Наші студенти (ЗНУ) залишились дуже задоволеними участю в Олімпіаді.
Нина Покутня
Дуже вдячні за організовану і проведену ІТ-Олімпіаду організаторам та партнерам. Підготовлені завдання вимагають нестандарного мислення, творчого підходу до вирішення поставлених задач, ситуацій і сприяють удосконаленню професійної майстерності майбутніх фахівців. До зустрічі у наступному році! Дякуємо!
0 Ще
Павло Стукельман Всім
10.06.19 16:26
Додав 3 фото в альбом: IT-UNIVERSE 2019
Володимир Бузмаков -> Всім
16.05.19 11:36
До уваги групових виконавців робіт та проектів.
УВАГА! Перевірте чи Ви вже є в списку Фіналістів та чи все вірно у листі-запрошенні. Якщо все вірно - нічого робити не потрібно.Якщо ні, то це означає, що Ви не подали заявку на участь в IT-Universe.
Якщо проект (робота) виконувалась колективом і співвиконавці бажають отримати сертифікат учасника (а потім і диплом переможця, якщо робота переможе) то потрібно зареєструватися як учасник IT-Universe це зазначено тут - РеєстраціяІ обов'язково повідомити оргкомітет про те що учасник є фіналістом і співвиконавцем по такому-то проекту (оскільки етап перевірки та внесення такої інформації вже пройшов, а постійно "моніторити" чи не зареєструвався ще хтось в нас нема зайвих ресурсів).


Володимир Бузмаков
Перевірте чи Ви вже є в списку Фіналістів та чи все вірно у листі-запрошенні. Якщо все вірно - мені писати не потрібно :).
0 ВідповістиЩе