Валентина Пономаренко

Валентина Пономаренко
Блог
У блозі поки немає повідомлень
Управління

Друзі
Список друзів недоступний

Найближчі дні народження друзів
Інформація доступна тільки на сторінці поточного користувача.

Опис

Валентина Пономаренко

Дата останнього входу: 9 місяців тому
Дата реєстрації: 28.09.13 13:50

Контактна інформація

Контактна інформація недоступна.

Особиста інформація

Персональна інформація недоступна.
Лог активності
Володимир Бузмаков -> Всім
15.03 10:47
Відкрито доступ до першого (заочного) Конкурсу етапу Хакатон “Vinnytsia Linuxation”.
15 березня  2020 року  Відкрито доступ до першого (заочного) етапу Конкурсу Хакатон “Vinnytsia Linuxation”.

На першому етапі, який завершиться 31 березня,  учасникам, які зареєструвалися на даний конкурс, буде надано доступ до випробувального середовища у хмарі для вирішення практичних завдань.

Реєструйтесь на участь у IT-Universe та подавайте заявку на участь у Хакатоні (доступ лише для зареєстрованих учасників IT-Universe).

Покажіть, що ви - найкращі!

Більш детальна інформація - https://it-universe.org/Vinnytsia_Linuxation
*
 
*
Олександр Колісник -> Всім
27.02 10:53
Добрый день. Прошу помочь добавить студента Золотарьова Д.Е.,  в кибинет НЗ ХКТК НТУ"ХПІ". Спасибо.
Володимир Бузмаков
бачу, що все вийшло. Краще писати про проблеми адміністратору або мені безпосередньо, а не в живу стрічку.
0 Ще
Діана Кулик -> Всім
07.03 13:56
Прошу додати в систему Національний університет "Львівська політехніка"
Володимир Бузмаков
Доброго дня! ВНЗ додають відповідальні від ВНЗ. Ми самостійно їх не додаємо.
Зверніться до когось із небайдужих викладачів - ха1 зареєструються на сайті та зареєструють ВНЗ - як це зробити описано тут.
Якщо відповідального викладача не знайдете - можете Ви зареєструвати ВНЗ (для цього краще створити інший обліковий запис - відмінний від реєстрації "студента").
0 Ще
Євген Федорченко -> Всім
03.02 7:40
Добрый день.
Прошу помочь в переименовании на сайте названия университета.

С Уважением Федорченко Е.Н.
Володимир Бузмаков
Добрый день. В кабинете ответственного есть страница "Ваш ВУЗ"- заходите на нек и там описано как отредактировать информацию о ВУЗе.
0 Ще
Юлія Лимаренко -> Всім
17.06.19 18:56
Доброго дня!
У зв'язку з оприлюдненим рейтингом ВНЗ за результатами участі в IT-Universe-2019 виникло питання: на якій підставі бали за перемогу у конкурсі "Розробка мобільних застосунків" були нараховані Донбаській державній машинобудівній академії? В той час як Запорізький національний університет в рейтингу взагалі відсутній?
Крім цього є побажання, яке стосується нагородження переможців. Оскільки в конкурсі "Розробка мобільних застосунків" офіційно дозволяється командна участь (1-2 студенти), то у випадку, коли нагороджується команда з 2-х студентів, пропонується вручати дипломи переможців у 2-х екземплярах, як це відбувається, наприклад, при проведенні олімпіади з програмування ACM ICPC.
І ще пропозиція: забезпечити технічну можливість мати від ВНЗ більше ніж одного відповідального, оскільки, в дійсності, студенти-учасники олімпіади можуть навчатись абсолютно в різних структурних підрозділах, і займатись залученням студентів і їх підготовкою можуть абсолютно різні люди, причому незалежно один від одного. В цьому контексті не зовсім логічно виглядає нагородження сертифікатами тих людей, які є офіційно відповідальними від ВНЗ, але які не мали ніякого відношення до підготовки тих студентів, які зайняли призові місця, тому що вони (відповідальний від ВНЗ і студенти-призери) відносяться абсолютно до різних структурних підрозділів.
Володимир Бузмаков
Дякую за повідомлення. Помилку у рейтингу виправили (Ваші бали нікому не нараховували, мала місце технічна помилка).
Що стосується декількох відповідальних - технічна можливість існує (і раніше існувала). На жаль, навіть одного відповідального від ВНЗ станом на сьогодні в нас дуже часто реально нема. Формально людина ніби "відповідальна", але жодних дій вона не виконує - навчальний заклад на участь у ІТ-олімпіаді не реєструє, студентів не затверджує. Нам не потрібні на сайті "офіційні відповідальні" - нам потрібні ті, хто виконує роботу відповідального на веб-сайті.
Зі сторони Вашого НЗ в цьому році такої роботи не проводив ніхто. Було бажання не виписувати грамоту в таких випадках взагалі,..
Що стосується нагородження викладачів, які готували студентів - такої практики в нас не було передбачено. Можемо про це подумати. Хоча, звідки ми можемо знати чи реальна це заслуга? Ми ж такої оцінки не проводимо. Як варіант можемо передбачити відповідальних за конкурсом від ВНЗ - тоді будемо бачити організаційну роботу за конкурсом відповідального викладача.
Що стосується дипломів - можемо надіслати в електронному вигляді (його можна надрукувати стільки екземплярів, скільки потрібно).
0 Ще
Володимир Бузмаков -> Всім
07.06.19 15:09
Результати Фіналу-2019
Нина Покутня
Доброго дня! На підведенні підсумків ми не змогли бути присутніми. У студентів захист виробничої практики та державні екзамени. Студентка Коледжу СНАУ Чуйко Вікторія посіла 2 місце у конкурсі "Використання автоматизованих систем обліку". Чи можна надіслати на Нову пошту Грамоту...?  Незабаром випускний і вступ до ЗВО.  Дуже вдячні.
0 ВідповістиЩе
Володимир Бузмаков
Нина Покутня, напишіть на пошту на кого відіслати - ПІБ, телефон номер відділеня Нової пошти, місто
0 ВідповістиЩе
Валентина Пономаренко
Доброго дня. Диплом, подарунковий сертифікат від компанії Проком, та приз від САБ  (Спілка Автоматизаторів Бізнесу) чекають на відправку. На e-mail ponomarenko@it-universe.org надішліть номер відділення НП, адресу, ПІБ та тел. отримувача.
1 ВідповістиЩе
Юлія Лимаренко -> Всім
10.06.19 22:32
Хочу висловити велику подяку всім організаторам Олімпіади за їх вагомий внесок у популяризацію IT-освіти в Україні!
Хочу висловити велику подяку всім організаторам Олімпіади за їх вагомий внесок у популяризацію IT-освіти в Україні! А також - за витрачений час, зусилля, гроші і все те, що вимагає від організаторів проведення такого рівня заходів.

P.S. Наші студенти (ЗНУ) залишились дуже задоволеними участю в Олімпіаді.
Нина Покутня
Дуже вдячні за організовану і проведену ІТ-Олімпіаду організаторам та партнерам. Підготовлені завдання вимагають нестандарного мислення, творчого підходу до вирішення поставлених задач, ситуацій і сприяють удосконаленню професійної майстерності майбутніх фахівців. До зустрічі у наступному році! Дякуємо!
0 Ще