События IT-Universe

RSS

Старт Міжнародної студентської ІТ-олімпіади "IT-Universe-2023" Старт Міжнародної студентської ІТ-олімпіади "IT-Universe-2023"

Офіційний старт тринадцятого сезону Міжнародної студентської ІТ-олімпіади IT-Universe - "IT-Universe-2023" відбудеться 15 березня 2023 року.
Реєстрація ЗВО відкриється вже 1 березня.  Реєстрація студентів розпочнеться 15 березня. Конкурсна програма ще формується, але традиційні 11 конкурсів вже готуються до анонсу.  

Чекаємо Вас! 

VI Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція "Нові інформаційні технології управління бізнесом" VI Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція "Нові інформаційні технології управління бізнесом"
15 березня 2023 року, 10.00-15.00.

Конференція дає можливість представникам освітніх закладів ознайомитися з новими інформаційними технологіями, обмінятися практичним досвідом їх викладання та застосування в підготовці фахівців, розширити шляхи співпраці з членами Спілки Автоматизаторів Бізнесу для реалізації спільних освітніх та дослідницьких проектів.

На сьогодні близько 300 закладів освіти різних рівнів акредитації з усієї України проводять навчання студентів з використанням систем автоматизації бізнесу. Програмні продукти та технології систем автоматизації бізнесу широко використовуються в навчальній, науковій, адміністративній діяльності, для автоматизації управління та обліку навчальних закладів всіх рівнів. Багато закладів освіти мають великий досвід їх ефективного використання.

ВИВЧАЙ ENTITY FRAMEWORK CORE БЕЗКОШТОВНО ВИВЧАЙ ENTITY FRAMEWORK CORE БЕЗКОШТОВНО

З 5 по 12 січня 2023 року на ITVDN ви можете пройти навчання за курсом “Entity Framework Core Базовий” безкоштовно!

Курс складається з 10 відео уроків загальною тривалістю 9 годин 35 хвилин. Доступ до курсу відкривається на 10 днів. Ви зможете пройти тестування після навчання та отримати Сертифікат!

Онлайн-семінар "Identity Governance and Administration" Онлайн-семінар "Identity Governance and Administration"
27 червня, 15.00-17.00. Запрошуємо запрошуємо прийняти участь у онлайн-семінарі професіонала у сфері Identity Governance and Administration Vladislav Shapiro.
Семінар буде корисний не лише професіоналам, але викладачам, та студентам ІТ-спеціальностей, оскільки це достатньо молода й перспективна сфера, яка поєднує в собі питання IT та безпеки (і не тільки).
Семінар буде англійською мовою - тому буде особливо цікавий тим, хто тренується спілкуватися англійською на професійну тематику (при цьому ведучий чудово володіє українською/російською, оскільки Влад народився та виріс у Києві).
Участь - безкоштовна.

"Розбір польотів" за Конкурсом «Управління ІТ-проектами» "Розбір польотів" за Конкурсом «Управління ІТ-проектами»

22 червня 2022р., 12.30-13.30  відбудеться "розбір польотів" за конкурсами  «Використання автоматизованих систем обліку» та «Управління  підприємством в ERP-системі».
Підключитись до конференції Zoom (Ідентифікатор конференції: 845 4798 5286 Пароль: 871302).

Організатор конкурсу - Університет «КРОК».

Співорганізатори конкурсу - Співтовариство ІТ-директорів України, Консалтингова компанія "Супремум".

Церемонія оголошення результатів Фіналу IT-Universe-2022 - дванадцятого сезону. 22 червня, 11.00 Церемонія оголошення результатів Фіналу IT-Universe-2022 - дванадцятого сезону. 22 червня, 11.00

  22 червня 2022р., 11.00-12.30  Відбудеться Церемонія оголошення результатів Фіналу IT-Universe-2022 - дванадцятого сезону Міжнародної студентської олімпіади в сфері інформаційних технологій «IT-Universe».
Ви можете Підключитись до конференції Zoom Ідентифікатор конференції: 822 0075 6935 Пароль: ITUniverse

"Розбір польотів" за конкурсами «Використання автоматизованих систем обліку» та «Управління підприємством в ERP-системі» "Розбір польотів" за конкурсами «Використання автоматизованих систем обліку» та «Управління підприємством в ERP-системі»

22 червня 2022р., 10.00-10.50  відбудеться "розбір польотів" за конкурсами «Використання автоматизованих систем обліку» та «Управління підприємством в ERP-системі».
Підключитись до конференції Zoom (Ідентифікатор конференції: 817 9415 5210 Пароль: ITUniverse).

Організатор конкурсів - Спілка Автоматизаторів Бізнесу, Партнер конкурсу - Компанія Проком.

Фінал конкурсу «Адміністрування Linux» відбудеться з 18 по 20 червня Фінал конкурсу «Адміністрування Linux» відбудеться з 18 по 20 червня

  18-20 червня 2022р. відбудеться Фінал "Адміністрування Linux". Конкурс проводиться дистанційно шляхом розв'язку практичних задач з використанням віддаленого доступу. Дані для віддаленого доступу до віртуального середовища та консультації будуть надаватись 18 червня.

Місце проведення змагань - за вибором студента.

Організатори та Партнери:

Співтовариство ІТ-директорів України, Вінницький Національний Технічний Університет, Консалтингова компанія "Супремум", EPAM University Program, Громадська Організація “Радіоланс Україна”, AWS Academy.

Фінал Конкурсу «Кращий інноваційний диплом (проект)» Фінал Конкурсу «Кращий інноваційний диплом (проект)»

  11 червня 2022р., 10.00-13.30  Відбудеться Фінал Конкурсу «Кращий інноваційний диплом (проект)»

Фінал конкурсу проводиться дистанційно в форматі інтернет-відеозв'язку. Місце проведення змагань - за вибором студента. Головна вимога - наявність можливості підключення до відеоконференції за допомогою ZOOM в режимі передачі аудіо та відео.

Організатор конкурсу - Співтовариство ІТ-директорів України, Співорганізатор - Консалтингова компанія "Супремум".

Фінал Конкурсу «Розробка мобільних застосунків» Фінал Конкурсу «Розробка мобільних застосунків»

  10 червня 2022р., 09.30-16.00  Відбудеться Фінал Конкурсу «Розробка мобільних застосунків»

Фінал конкурсів проводиться дистанційно в форматі інтернет-відеозв'язку. Місце проведення змагань - за вибором студента. Головна вимога - наявність можливості підключення до відеоконференції за допомогою ZOOM в режимі передачі аудіо та відео.

Організатор конкурсу - Співтовариство ІТ-директорів України, Співорганізатор - Консалтингова компанія "Супремум".