Записи

Блоги

IT-Universe-2020: залишилось 5 днів - ще є шанс потрапити у фінал!

Нагадуємо Вам, що в цьому році фінал IT-Universe проходитиме дистанційно (в режимі "онлайн-змагань" та/або в форматі інтернет-відеозв'язку -мдля творчих та інноваційних конкурсів). Завдяки цьому у учасників є можливість прийняти участь у фіналі одразу декількох конкурсів (оскільки конкурси будуть проходити в різні дні).

Організаційним комітетом Міжнародної студентської олімпіади в сфері інформаційних технологій «IT-Universe» прийнято наступні рішення:

  • перший (відбірковий) етап      за всіма конкурсами завершиться 22 травня о 24:00;
  • список фіналістів буде      опубліковано не пізніше 27 травня 2020 року;
  • фінальні змагання      відбудуться дистанційно в заплановані дати - 1-15 червня 2020 року.

Більш детальна інформація про дати та формат змагань будуть опубліковані не пізніше 27 травня 2020 року.

Текст офіційного повідомлення: https://it-universe.org/News2020

Спробуйте свої сили, збільште шанс на перемогу - прийміть участь у декількох конкурсах.

Чекаємо Вас! Приєднуйтесь! Разом ми створимо ІТ-Всесвіт!

Доброго дня! У мене НЕАКТВНА функція проходження онлайн тесту конкурсного по BAS ERP. Тренувальний пройдено, 8 балів.

Доброго дня! У мене НЕАКТВНА функція проходження онлайн тесту конкурсного по BAS ERP. Тренувальний пройдено, 8 балів.

Доброго дня! Як побачити результати учасників конкурсу управління it-проектами. В списках всих учасників є Романчук Андрій Андрійович та Юдін Валентин Вячеславович. Результати конкурсу відсутні прізвища. Чи можливо дізнатися бали учасників.

Доброго дня!
Як побачити результати учасників конкурсу управління it-проектами. В списках всих учасників є Романчук Андрій Андрійович та Юдін Валентин Вячеславович. Результати конкурсу відсутні прізвища. Чи можливо дізнатися бали учасників.

Зміна формату проведення IT-Universe-2020 у зв`язку з надзвичайною ситуацією

У зв'язку з надзвичайною ситуацією організаційним комітетом Міжнародної студентської олімпіади в сфері інформаційних технологій «IT-Universe» (IT-Universe) прийнято рішення про зміну формату змагань та Фіналу IT-Universe сезону 2020. А саме:

  1.  Фінал відбудеться в заплановані дати - 1-15 червня 2020 року, але всі заходи Фіналу будуть проходити дистанційно (в режимі "онлайн-змагань" та/або в форматі інтернет-відеозв'язку (для творчих та інноваційних конкурсів).
  2.  По всім конкурсам будуть продовжені перші (відбіркові) етапи - до 20 травня. Списки фіналістів будуть опубліковані до 25 травня (якщо інше не передбачено умовами конкурсу).
  3.  У  конкурсах «Програмування в автоматизованих системах обліку» та  «Використання автоматизованих систем обліку» відміняється другий етап (Відбірковий online-етап - рішення практичних завдань). Перший етап за цими конкурсами (Заочний етап - online-тестування)  буде продовжено до 20 травня.
Більш детальна інформація про дати та формат змагань будуть опубліковані не пізніше 15 травня 2020 року.


Текст офіційного повідомлення: https://it-universe.org/News2020

Дякуємо учасникам першого етапу за участь! Результати можна подивитись за адресою: https://it-universe.org/ua/2020/IT-Olympics/Konkurs/rezult/vinnitsa-linuxation.php (https://it-universe.org/ua/2020/IT-Olympics/Konkurs/rezult/vinnitsa-linuxation.php) Фіна

Дякуємо учасникам першого етапу за участь! Результати можна подивитись за адресою:
https://it-universe.org/ua/2020/IT-Olympics/Konkurs/rezult/vinnitsa-linuxation.php

Фіналісти запрошуються 11 квітня на фінал, який проходитиме у дистанційному режимі. Слідкуйте за оновленнями на сайті.

Дякуємо всім хто виявив бажання прийняти участь у хакатоні "Vinnytsia Linuxation". Крім реєстрації на порталі IT-Universe для успішного проходження заочного туру знадобиться пройти невеликий квест, який буде складатись приблизно з таких кроків:

Дякуємо всім хто виявив бажання прийняти участь у хакатоні "Vinnytsia Linuxation". Крім реєстрації на порталі IT-Universe для успішного проходження заочного туру знадобиться пройти невеликий квест, який буде складатись приблизно з таких кроків:
1. ввести інформацію про приналежність до навчального закладу та отримати підтвердження (це ви вже скоріше за все виконали);
2. ввести бажаний логін, а також додати свій відкритий SSH-ключ на стор. "участь у хакатоні";
3. знадобиться зачекати, поки система підготує тестове середовище для заочного етапу (коли середовище буде готове, на порталі з'явиться сповіщення);
4. долучитись до спільноти "Vinnytsia Linuxation";
5. підключитись та пройти завдання заочного етапу (15-31 березня, посилання на завдання).

Бажаємо успіхів! Для вирішення всіх проблем пов'язаних з реєстрацією та підтвердженням у нас також є телеграм-група.

Нагадуємо, що на виконання завдань першого етапу відводиться 6 годин. Відлік часу починається з моменту першого успішного підключення по SSH. По проходженню 6-ти годин доступ припиняється. Учасники заочного етапу, які бажають подати апеляцію по результата

Нагадуємо, що на виконання завдань першого етапу відводиться 6 годин. Відлік часу починається з моменту  першого успішного підключення по SSH. По проходженню 6-ти годин доступ припиняється. Учасники заочного етапу, які бажають подати апеляцію по результатам завданням заочного етапу, можуть подати запит за адресою linux@vntu.edu.ua. В темі листа потрібно вказати "Appeal request". Лист пишеться у довільній формі, де зазначаються обраний для хакатону нікнейм, прізвище, ім'я та по-батькові учасника. При розгляді заяв буде приділятись увага історії введених команд (тому прохання її не видаляти). Заявки розглядатимуться до 4 квітня.

Фінал хакатону Vinnytsia Linuxation пройде дистанційно У зв’язку з коронавірусною пандемією ми вирішили провести фінал хакатону у дистанційному режимі. Слідкуйте за новинами на наших сторінках у соціальних мережах. Перший етап буде проходити до 31 березня

Фінал хакатону Vinnytsia Linuxation пройде дистанційно
У зв’язку з коронавірусною пандемією ми вирішили провести фінал хакатону  у дистанційному режимі. Слідкуйте за новинами на наших сторінках у  соціальних мережах. Перший етап буде проходити до 31 березня.

Відкрито доступ до першого (заочного) Конкурсу етапу Хакатон “Vinnytsia Linuxation”.

15 березня  2020 року  Відкрито доступ до першого (заочного) етапу Конкурсу Хакатон “Vinnytsia Linuxation”.

На першому етапі, який завершиться 31 березня,  учасникам, які зареєструвалися на даний конкурс, буде надано доступ до випробувального середовища у хмарі для вирішення практичних завдань.

Реєструйтесь на участь у IT-Universe та подавайте заявку на участь у Хакатоні (доступ лише для зареєстрованих учасників IT-Universe).

Покажіть, що ви - найкращі!

Більш детальна інформація - https://it-universe.org/Vinnytsia_Linuxation

Шановні учасники! Дякуємо що залишаєтесь з нами. Ми поки вирішили не скасовувати наш хакатон через загрозу коронавірусу, оскільки фінальний тур відбудеться 11-го квітня, коли вже, сподіваємось, настане остаточний кінець як коронавірусу, так і карантину. С

Шановні учасники!
Дякуємо що залишаєтесь з нами. Ми поки вирішили не скасовувати наш хакатон через загрозу коронавірусу, оскільки фінальний тур відбудеться 11-го квітня, коли вже, сподіваємось, настане остаточний кінець як коронавірусу, так і карантину.

Сьогодні відбудеться відкриття заочного туру нашого хакатону. Для того щоб прийняти в ньому участь, вам потрібно пройти підтвердження, а також завантажити ваш відкритий SSH-ключ. У відповідь вам прийде посилання на завдання заочного туру. Сподіваємось, що вам вдасться успішно пройти заочний етап до 31 березня.