Фіналісти IT-Universe-2019

На цій сторінці Ви бачите учасників Фіналу в розрізі регіонів та конкурсів.
Фільтр
Призвіще
Країна
Назва НЗ
Конкурс
П.І.Б.
Країна
Назва НЗ
Конкурс
Бали відб.етап
Місце відб.етап
Onl_Linux
Onl_Бухг.
Onl_ERP
Onl_Прогр
Onl_Упр.ІТ-проектами
Андреєв Андрій Олександрович Україна Вінницький національний технічний університет Конкурс «Кращий диплом з кібербезпеки»
Антошин Кирило Сергійович Україна Запорізький національний університет Конкурс «Розробка мобільних застосунків»
Баган Софія Вячеславівна Україна Донбаська державна машинобудівна академія Конкурс «Управління ІТ-проектами» 190
Баранов Андрій Олегович Україна Новокаховський політехнічний коледж ОНПУ Конкурс «Розробка мобільних застосунків»
Барілко Вєста Євгеніївна Україна Черкаська спеціалізована школа l-lll ступенів №17 Черкаської міської ради Черкаської області Асоційована школа ЮНЕСКО Конкурс «Роботи з нами, роботи навколо нас»
Басенко Вікторія Володимирівна Україна Херсонський політехнічний коледж Одеського національного політехнічного університету Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку» 36.50 7 390
Босак Юлия Анатольевна Україна Вінницький національний технічний університет Конкурс «Управління ІТ-проектами» 190
Ботлевский Влад Сергеевич Україна Вінницький національний технічний університет Конкурс «Управління ІТ-проектами» 160
Бугай Владислав Сергійович Україна Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут" Конкурс «Роботи з нами, роботи навколо нас»
Букрєєв Микита Володимирович Україна Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут" Конкурс «Роботи з нами, роботи навколо нас»
Булига Вікторія Станіславівна Україна Донбаська державна машинобудівна академія Конкурс «Управління ІТ-проектами» 160
Верещак Ольга Олександрівна Україна Донбаська державна машинобудівна академія Конкурс «Управління ІТ-проектами» 160
Гірич Анастасія Анджеївна Україна Київський національний університет будівництва та архітектури Конкурс «Програмування в автоматизованих системах обліку» 4 5 550 530
Гончаренко Дмитро Андрійович Україна Запорізький національний технічний університет Конкурс «Розробка мобільних застосунків»
Гончаренко Сергій Юрійович Україна Полтавський політехнічний коледж Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" Конкурс «Управління ІТ-проектами» 200
Гончарова Ганна Юріївна Україна Київський державний коледж туризму та готельного господарства Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку» 25.00 11 510
Гора Максим Віталійович Україна Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут" Конкурс «Адміністрування Linux» 130
Гормилко Тетяна Олександрівна Україна Чернігівський промислово-економічний коледж Київського національного університету технологій та дизайну Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку» 15.50 15 330
Горносталь Олексій Андрійович Україна Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут" Конкурс «Кращий диплом з кібербезпеки»
Грошевий Михайло Олександрович Україна Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут" Конкурс «Розробка мобільних застосунків»
Гуртова Марія Миколаївна Україна Херсонський політехнічний коледж Одеського національного політехнічного університету Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку» 68.00 1 370
Дегтяр Юлія Андріївна Україна Київський державний коледж туризму та готельного господарства Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку» 12.50 17 430
Дмітрієнко Діана Вікторівна Україна Вінницький національний технічний університет Конкурс «Управління ІТ-проектами» 150
Дукач Андрій Юрійович Україна Новокаховський політехнічний коледж ОНПУ Конкурс передових ідей та технологій «Інтернет речей»
Єфіменко Ярослав Володимирович Україна Новокаховський політехнічний коледж ОНПУ Конкурс передових ідей та технологій «Інтернет речей»
Злиденний Артур Олександрович Україна Запорізький національний технічний університет Конкурс «Розробка мобільних застосунків»
Іванов Олександр Андрійович Україна Мелітопольський державний педагогічний університет ім. Богдана Хмельницького Конкурс «Розробка мобільних застосунків»
Іванова Марія Ігорівна Україна Херсонський політехнічний коледж Одеського національного політехнічного університету Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку» 47.00 3 420
Іванюш Адам Романович Україна Дрогобицький механіко-технологічний коледж Конкурс «Адміністрування Linux» 110
Ісаков Андрій Васильович Україна Вінницький національний технічний університет Конкурс «Адміністрування Linux» 140
Кадацький Микита Андрійович Україна Донбаська державна машинобудівна академія Конкурс «Кращий інноваційний диплом (проект)»
Киян Максим Євгенович Україна Запорізький національний університет Конкурс «Розробка мобільних застосунків»
Киян Станіслав Євгенович Україна Запорізький національний університет Конкурс «Розробка мобільних застосунків»
Кірілов Віталій Юрійович Україна Полтавський політехнічний коледж Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" Конкурс «Управління ІТ-проектами» 210
Коваленко Олександр Сергійович Україна Коледж ракетно-космічного машинобудування дніпровського національного університету імені Олеся Гончара Конкурс «Управління ІТ-проектами» 190
Ковальчук Олексій Васильович Україна Хмельницький національний університет Конкурс «Адміністрування Linux» 120
Коркошко Віктор Русланович Україна Вінницький національний технічний університет Конкурс «Адміністрування Linux» 210
Корнієнко Андрій Михайлович Україна Новокаховський політехнічний коледж ОНПУ Конкурс «Розробка мобільних застосунків»
Кот Олександр Олександрович Україна Хмельницький політехнічний коледж Національного університету "Львівська політехніка" Конкурс «Програмування в автоматизованих системах обліку» 16 3 330
Кошовий Павло Володимирович Україна Київський національний університет культури і мистецтв Конкурс «Програмування в автоматизованих системах обліку» 21 2 300
Кравченко Дарина Андріївна Україна Вінницький національний технічний університет Конкурс «Кращий інноваційний диплом (проект)»
Кренцін Михайло Дмитрович Україна Вінницький національний технічний університет Конкурс «Кращий інноваційний диплом (проект)»
Кулик Олена Олександрівна Україна Херсонський політехнічний коледж Одеського національного політехнічного університету Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку» 38.75 5 370
Куракіна Анастасія Станіславівна Україна Коледж ракетно-космічного машинобудування дніпровського національного університету імені Олеся Гончара Конкурс «Управління ІТ-проектами» 170
Лавров Вадим Валерійович Україна Вінницький національний технічний університет Конкурс «Адміністрування Linux» 160
Лапушняк Богдан Володимрович Україна Державний вищий навчальний заклад "Чернівецький політехнічний коледж" Конкурс «Управління ІТ-проектами» 160
Лебідь Ілона Сергіївна Україна Коледж Сумського національного аграрного університету Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку» 19.00 14 480
Леськова Анастасія Дмитрівна Україна Вінницький національний технічний університет Конкурс «Розробка мобільних застосунків»
Лисенко Євгеній Сергійович Україна Вінницький національний технічний університет Конкурс «Управління ІТ-проектами» 180
Малий Артем Борисович Україна Чернігівський промислово-економічний коледж Київського національного університету технологій та дизайну Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку» 19.50 13 430